Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem erzitek jogtalannak, hogy...

Nem erzitek jogtalannak, hogy sok oltasellenes oreg csak most jelentkezett, de elobb oltjak be mint titeket?

Figyelt kérdés
Ismeroseimmel (mind 30 alatti) december elejen jelentkeztunk. Sokan nem is jelentkeztek, es igy oltottak be oket. Vagy kesobb jelentkeztek. Ennek van ertelme? Miert nem huztak egy vonalat mondjuk december vegen, es aki addig jelentkezett, mar oltva lenne. Na mar most ez 1 millional volt kb karacsony korul, mostanra 3,5 millioan jelentkeztek.

2021. márc. 16. 19:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%
Engem nem érdekel tekintve hogy nem szándékozom Beoltatni magam.
2021. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudom ... ma kaptam meg a masodik szurit ... lekestem volna? :)))
2021. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
20%

Idáig játszottátok a keményet,hogy a fiataloknak nem kell oltás,most meg itt pityeregtek.

Nyalókák.

2021. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%

Oltják a celebeket, a focistákat a haverokat, meg mindenkit akinek van ismerőse a rendszerben. A többiek majd kapnak valamit talán jövőre. A lényeg hogy az adriázásra meg a maldiv szigetkere legyen papír nyárra.

Egyébként meg hírzárlat és cenzura van. Nem lehet hiteles adatokhoz hozzájutni csak azt az ügyfélkábítást hozza le az összes újság amit az nyunyóka kiad.

Itt tart a járványkezelés.

2021. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
20%

Mar egy eve itt baszakszik ez a virus es az emberek most gondolkodnak a vakcinan? Ujevi fogadalmam az volt, hogy regisztralok a vedooltasra ... azota mar tul vagyok mind ket oltason. Nem ertem, hogy vannak akik meg most gondolkodnak a regisztracion, avagy csodalkoznak a dolgokon.


Masfel millio ember mar be van oltva ... tobbiek ne gondolkodjanak tovabb!

2021. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
62%
Engem nem érdekel tekintve hogy nem szándékozom beoltatni magam.
2021. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
25%
6-os ... egyre figyelj, az elet nem olyan mint egy szamitogepes jatek ... nincs game over!!!
2021. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerűen káosz a köbön. 70-hez közel vagyok, amint lehetett regisztráltam, még a kutya nem szólt hozzám. Ismerek olyat, aki alig 40, semmi ismeretség és kapott.
2021. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
... vege a menetnek!!! Ha kiestel, kimaradsz a folytatasbol orokre!!!
2021. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
és a fooootballisták? És a nem tudom még kik, akik beelőztek mindenkit? Az a gázabb szerintem, mert az idősek legalább már regeltek, de a fooootballisták, és tsi.?
2021. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!