Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gulyás Gergely a mai sajtótájé...

Gulyás Gergely a mai sajtótájékoztatón Gyurcsányozott, Brüsszelezett, fúj-fúj baloldalazott egyet, egyébként semmi érdemleges nem hangzott el. Ez a köztévé színvonala?

Figyelt kérdés
2021. márc. 18. 11:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

"A nyugalmamhoz az olyanok is nagyban hozzájárulnak, mint te"


Képzelj el egy alapvetően jóléti államot, ahol azon röhögnek, ha az illető 9 euróért dolgozik óránként. Nálunk 9 eurós órabér már versenyképes, magas fizetésnek számít.

Az országot külföld tartja életben, minden jó minőségű terméket exportálunk, minden szutykot importálunk.

A panelek hazája vagyunk, sok külföldi sírógörcsöt kapna, ha úgy kellene élnie, mint egy átlagmagyar: marhavagonokban a tömegközlekedés, pocsék közbiztonság, túlárazott, silány lakhatás, stb.


Én is mosolygok, mert én 2 év, és itt hagyom ezt a pöcegödör országot, és a nyaralás nem a szutykos, húgyos Balatonon lesz. 😉

2021. márc. 18. 11:15
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hírvivő a hibás. Szóval én teljesen megértelek, de nem a tv tehet róla, hogy mit mond vagy nem mond Gulyás. Ez inkább a kormányt minősíti.
2021. márc. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
19%

Én is mosolygok, mert én 2 év, és itt hagyom ezt a pöcegödör országot, és a nyaralás nem a szutykos, húgyos Balatonon lesz.


Ezt is köszönöm.

2021. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Őszintén mondom: nagyon szívesen.
2021. márc. 18. 11:25
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
14# én is szeretném megköszönni nekted, ha inkább más országot választasz. Komolyan, mindenki jól jár vele!
2021. márc. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

13: " mert én 2 év, és itt hagyom ezt a pöcegödör országot,"


Töröd már a magyart, Endrú? :)

2021. márc. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, ha neked az egy órás sajtótájékoztatóból ennyi maradt meg az nem Gulyást, a kormányt vagy a közmédiát minősíti - hanem téged.
2021. márc. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

"Én is mosolygok, mert én 2 év, és itt hagyom ezt a pöcegödör országot, és a nyaralás nem a szutykos, húgyos Balatonon lesz. 😉"


Akkor eddig miért itt nyaraltál? Egy hét a balatonnál olyan áron mozog mint egy adriai kirándulás vagy egyiptom.

2021. márc. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!