Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hülyeség a lezárás?

Hülyeség a lezárás?

Figyelt kérdés

Ami nyitva van, oda be lehet menni, maszkban.


Akkor mi értelme bezárni az olyan helyeket ahol amúgy is csak lézengenek az emberek.

Pl mindenféle ipari boltok.


Az 1ik stadion árából vehetnének jobb féle maszkokat, amit aztán ingyen osztanának. Ja ez az orbán kormány.


2021. márc. 19. 12:18
A kérdező szavazást indított:
Nem hülyeség
De hülyeség
36 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Igen hülyesêg az egêsz
2021. márc. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Most oda mennek az emberek ahova tudnak, hétvégén elmentem biciklizni (több helyre is) és soha ennyi kirándulót nem láttam, de ahogy olvastam országszerte kirándulnak az emberek, sokkal többen mint az megszokott volt eddig.


Például Nagykovácsiban annyian voltak a Nagy-Szénáson kirándulni, hogy a polgármester külön megkérte az embereket hogy ne menjenek a városba kirándulási szándékkal.

Másrészt ott a rendőrség se büntetheti meg őket, nem is felügyelik, de kb. a maszkviselők aránya 30-ból 1 ember volt, úgy hogy egymást kerülgették az emberek a turistaösvényen.


Annyiban hülyeség a lezárás hogy mivel úgyis mindenki azt csinál amit akar, vagy megtalálja a módját ez nem a járvány megfékezését szolgálja, hanem csak hátráltatja a kis- és középvállalkozókat, kisboltokat, üzleteket.

Teljesen felesleges az emberek most nem az utcán kerülgetik egymást hanem az erdőbe...sokkal jobb.

2021. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A kirándulás is hülyeség.
2021. márc. 19. 12:49
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy hülyeség. Mindenki megy ahova tud most is. Szerintem ha az élelmiszerboltokon kívül sehova nem lehetne menni, akkor oda járnának az emberek szórakozásból.
2021. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6%
azért aki ebben a metsző hideg szélben kirándul az nem teljesen 100-as :D 15-20 fok, szélcsendes napos idő legyen...
2021. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Életeket ment, nem is keveset.
2021. márc. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A kirándulás elég panelproli dolog, pláne most.


Értem hogy csak a betonkockákat látják, egy kis erdő mező már változatosság.


De ha valaki alapból erdős fás helyen lakik annak nem nagy élmény.

2021. márc. 19. 13:16
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
ABBAN A FORMÁTUMÁBAN, AMI JELENLEG ÉRVÉNYBEN VAN, igenis egy bődületes hülyeség. Ha normálisan, komolyan, állandó jellegű diszkriminációk nélkül, következetesen hajtanák végre, akkor nagyon is sok értelme lenne.
2021. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező, pont most halt meg egy vírus szkeptikus, lezárás ellenes tavoli ismerösöm koronaban. Nem volt alapbetegsege es nem volt 50. Nem az első.

Csak mondom.

2021. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%

8 as komolyan nem ertem mirol beszelsz.

Milyen formaban van es miert nem jó igy szerinted?

Mi benne a diszkriminativ?

2021. márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!