Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lehet ez?

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Bementem egy ilyen anti konteos csoportba, ahol több ezer van, és nevetnek az összeesküvés elméleteseken. Mind jól szituált fiatalember, vagy pedig nagy részben tanult idősebb. Látok itt fizikusokat, orvosokat, újságírókat, még egy MTA professzort is.


Most benézek a járvány tagadókhoz, és nem látok mást, csak kiégett nőket, vén trottyos boomert, meg láthatóan iskolázatlan, ránézésre is full hülye fiatalokat.


Véletlen lenne?


2021. márc. 19. 20:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%
Lehet véletlen, hisz semmi sincs abban hogy néz ki valaki, de ezek szerint mégis :D
2021. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%

"Véletlen lenne?„


Az hogy a wc papír diploma birtoklása miatt nagyképű libsik mindenen nevetnek ami igaz és hogy a magyar embert nyomorban tartó cionista és kommunista-liberális gazdagok hülyének nézik a magyar népet?



Nem hiszem hogy véletlen lenne.

2021. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%
Én azt látom hogy vagy félbehagytad a média szakot vagy el sem kezdted. Itt nagyobb tétekkel játszanak mint ami abba a sarkos gondolkodásodban elférne.
2021. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ejj, ezeknek a gyíkember hívőknek még mindig nem megy a kávé zaccból jóslás
2021. márc. 19. 20:46
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Te ugye a konteósozós troll vagy?
2021. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

6


Az ki? Nem trollkodom, full komoly. :D

2021. márc. 19. 20:48
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
Lehet rajtad is nevettek már, csak te nem vetted észre. 😀
2021. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
Van itt egy, vagy több troll, akinek a még több lezárást/kötelező oltást követelő kérdéseire bármilyen az ő képzeletével ellenkező választ adsz, akkor nekiáll laposföldeskonteósozni.
2021. márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Az nem újdonság, hogy elsősorban a tudatlan, tanulatlan emberek hiszik el a konteókat. Mindig is így volt.
2021. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#8

Sokan, de legalább nem azért, hogy komplett hülye vagyok...:D


#9

Ez valószínűleg több emberre is igaz, mármint, hogy laposföldesezik. Én is szoktam, de ezeddig nem tettem fel koronás kérdést. Egyébként a járvány tagadó nem áll messze egy laposföldestől :D

2021. márc. 19. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!