Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett ekkora bukás a...

Miért lett ekkora bukás a nemzeti konzultáció? 528 ezer ember töltötte ki, ez még a Fidesz szavazóknak is csak egy töredéke. Ráadásul 1 ember számtalanszor kitölthette.

Figyelt kérdés
[link]
2021. márc. 20. 11:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
Mert a többség tudja hogy ez az alkalmatlan bűnbanda vagy a saját hülyesége vagy a többi eu-tagország intézkedései után fog Eddig sem számított semmit hogy a közvélemény mit szeretne.Senki nem követelt 2 hónapos teljes lezárást a tavasszal.Veszélyhelyzet kihirdetését sem várta el senki ezektől a semmirekellőktől.Minden intézkedésnek az a célja hogy a lehető legkevesebbet kelljen az államkasszából költeni.ezért utasították vissza a nyugati vakcinák egy részét,ami eu-s kvóta volt.ezért limitálták 900-ban a lélegeztetőgépes ágyak számát.Érdekes hogy azóta már bővítettek titokban,azt persze nem ismerik be hogy annak a többszörösére lenne szükség.
2021. márc. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert az emberek tudják hogy aljas kérdések vannak benne aljas válaszlehetőségekkel. És nem mentek bele a játékba.
2021. márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem töltöttem ki, mert nem volt olyan válaszlehetőség, ami a véleményemet képviselné.
2021. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
ÉN nem is kaptam.
2021. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre neked "kellett" volna regisztrálnod...bár annyira nem volt érdemes.
2021. márc. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!