Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek előbb-utóbb...

Szerintetek előbb-utóbb Magyarország is multikulti ország lesz?

Figyelt kérdés
Nyugat-Európa országai előbb-utóbb megtelnek, szerintem egyre többen fogják felfedezni maguknak Magyarországot (és Kelet-Közép-Európát) is, hiszen a harmadik világból nézve hazánk is a magasan fejlett országok táborát képezi. Mindemellett az EU-s pénzeknek köszönhetően Magyarország egy viszonylag gyors fejlődésen ment át az elmúlt évtizedben. Tudom, hogy ebbe sokan bele fognak kötni, de én külföldön élő magyarként mindig látom a pozitív változást, amikor hazatérek.

2021. márc. 20. 20:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Jelenleg sincs semmi akadálya, hogy az legyen, sőt Magyarország élhetőbb helyei már eléggé annak mondható pl Budapesten már eléggé sokszínű a felhozatal.

Hiába mondja azt a propaganda, hogy elutasítjuk a sokszínűséget, ez gyakorlatban mégiscsak annyit jelent, hogy akinek van pénze az jöhet, azért nem érzed azt a nagy multikulti közeget mint Nyugaton mert egyenlőre még vonzóbb ,,nevesebb" országokban letelepedni, de abban viszont igaza van a propagandának, hogy ezt nem lehet a végtelenségig húzni és ha a Nyugaton lehetőségek szűkösebbé válnak, akkor terjeszkedni fognak Kelet felé is.

2021. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Ide is jöhetnek külföldiek, csak mi nem bontunk miattuk templomokat vagy piacot.
2021. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%

10


Azért egy Franciát rávenni, hogy angolul segítsen körülbelül olyan, mint a románt kérni arra, hogy magyarul. Nem voltál túl bölcs :D A német sem örömmel beszél angolul, csak mondom.

2021. márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
13: nekem Erdélyben egy román bácsi minden tudását beleadva magyarázta el az útvonalat magyarul.
2021. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Egyszer biztos...Az lehet, hogy mi már nem éljük meg.
2021. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Esélyesebb, hogy nyugatról kapjuk meg azokat, akik ott nem kellenek. Vagy idehozzák őket dolgozni, már mint uniós polgárokat.
2021. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%
A nyugat-európai multikulturalizmus megbukott, az USA mindig is egy olvasztótégely volt, de ami ott bevált az Európában nem vált be, el kellene már fogadni.
2021. márc. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
75%

14


Remek, akkor ettől a Románok máris szeretnek a magyaroknak segíteni, úgy általában? Én is ismertem franciát, aki angliában nyomta a melót, és imádott ott lenni. De nem ez az általános. Az angol és francia nem a legjobb barátok, már amíg nincs nagy közös baj. Ha összekell fogjanak egy harmadik ellen, összefognak, azonnal, mint tudjuk. De te azt ne várd el, hogy a Francia hétköznap 10 ből 10x segítsen neked, és angolul beszéljen, NEM FOG. 10ből 1-2 nem is tud angolul, és 6-7 akkor sem fog tudni, ha igazából tudna. Barátkozz meg ezzel a gondolattal. A Német sem "tud" angolul, hamarabb küld el a picsába, hogy tanulj meg németül, ha az országában vered a pélód. Ez ilyen, és annak, aki ismeri magát külföldön nyilvánvaló volt eddig is. Nem ettől lett nagyon rossz dolog franciában lenni, és nem ettől lett multikulti ellenes. Egyszerűen utálják az angolokat. Ha ez neked új információ, javallom tanulj történelmet.

2021. márc. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

17


Oszt mitől nem vállt be? Ezt mondta neked a Fidesz? Esetleg a Mi hazánk? Esetleg egy Brexit párti mondta ezt neked, vagy ki? Érdekes dolog ez, mert én, aki éveket éltem Angliában, tapasztaltam, hogy azok a helyek (London pl.) , ahol a multikulti a csúcson van kb., ott elsöprő többséggel SZERETIK. Az angol örömmel zabál egy kis curryt, kebabot, örömmel beszélget a pubban bárkivel. Tudja, hogy a kelet európai kidolgozza a belét, az Ő országát is segítve. Tudja, hogy a Bangladeshi olyan munkát végez el, hajtva, mint az őrült, szar pénzért, amit ő nem tenne meg. Tudja, hogy így is folyamatos bevándorlásra van szüksége az országának, másképp gazdaságilag behalnak, MERT NINCS ELÉG MUNKAERŐ. A multikulti nem bukott meg, a multikulti él, és virul. Fekete, Arab, Kelet Európai, Olasz, Spanyol, Angol, mindenféle megél egymás között, és nincs bajuk. Igen, minden napra jut egy kis bűnözés. Igen, néha megkéselnek valakit. Csak épp abban a városban minden nap 12-15 millió ember van, úgy, hogy nem kevés angol homeless crack függő, mindenki pubban részegedik, van sok kábítószer, és minden más, amit ellehet képzelni egy akkora világvárosban, amiben több az ember, mint egész Magyarországon. Természetesen a magadfajta egyből hangosan ordít, ahogy egy késelés történik, amiben nem fehér, angol ember volt. És halkan lapít, amikor de. Én ott voltam, láttam, tapasztaltam. És nem, hogy megbukott volna, de az élet színvonala, mind gazdaságilag, mind szociálisan, mind mindenhogy torony magasan európai élvonal. Mi a bukás? Mesélj, miben jelentkezett

2021. márc. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Orbán nem él örökké, tehetséges politikus ritkán születik. Előbb-utóbb újra az ellenzék kerül hatalomra, és akkor multi-kulti leszünk, arabokkal, négerekkel, terroristákkal.
2021. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!