Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért akarnak az emberek...

Miért akarnak az emberek multikultúrális Magyarországot?

Figyelt kérdés

Amelyik országban élek, sok "multikulti" város van és valahogy pont ezekben a városokban nem jó a közbiztonság(vagy épp a legroszabb).


Tudják egyébként az emberek hogy mi a multikulti?

Mert szerintem igazából fogalmuk sincs, csak épp politikai dacból súlykolják hogy nekünk ez kell.

Ha az aktuális politiai vezetés azt mondaná hogy "multikultúrális" országot akarunk, szerintem nagy valószínűséggel mindenki az ellen lenne.


Az én véleményem szerint ha egy társadalom multikultúrális, nem azt jelenti hogy az egyik nagyszüleim svábok voltak, a másik dédszülők olaszok, hanem mondjuk egy városban élnek a keresztények, a kendős muszlimok, buddhisták a saját kultúrájukat őrizve.


Berlin-Kreuzbergben pl. betiltották a karácsonyi ünneplést nyilvános helyeken, mert az vallási dolog és bántaná szegény kendősöket. Meg hogy a vallási dolgoknak nem az utcán van a helye.


Komolyan ezt akarjátok? Komolyan ennyi degenerált van? Vagy csak ennyire megveyetnek benneteket?



2015. jún. 3. 10:17
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
38%

Ne keverjük a PC-t a multikultival!


Az első egy baromság, a második pedig hasznos.

2015. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
PC? Ezt nem ismerem.
2015. jún. 3. 10:27
 3/41 anonim ***** válasza:
80%

"PC? Ezt nem ismerem."


Személyi számítógép! :-DDDDD

2015. jún. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
25%

"Berlin-Kreuzbergben pl. betiltották a karácsonyi ünneplést nyilvános helyeken, mert az vallási dolog és bántaná szegény kendősöket. "


Hazudsz.


Amugy Magyarorszag multikulturalis, akar tetszik neked akar nem. Hogy szerinted mit takar a kifejezes az tokmindegy.

2015. jún. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
31%

#2


[link]

2015. jún. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
25%

#5 jól mondja.


Csak hozzá akarom tenni hogy bizony örülnénk ha az amúgyis illegális, gyűlöletkeltő, központi hatalom ellen szervezkedő, tömegmészárlásra buzdító, a rabszolgakereskedelmet pártoló kereszténység nemhogy a közterületeken, de mindenhol be lenne tiltva.

2015. jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

#5 "Hazudsz."


Alátámasztanád hogy miért hazudok vagy csak ugatsz?

2015. jún. 3. 10:57
 8/41 A kérdező kommentje:

5# Egyébként qrvára nem érdekel a véleményed, az oldal nem gyakori viták, hanem gyakori kérdések.


Válszaokat várok nem üres puffogtatást.

2015. jún. 3. 10:59
 9/41 anonim ***** válasza:
60%

parancsolj:


[link]


Semmifele karacsonyi unneplest nem tiltottak be, egyszeruen az onkormanyzat korlatozni kenyszerult az osszes nyilvanos rendezvenyt kozteruleten mert olyan sok igeny jott amit nem tudtak mar kielegiteni.


Ugyanugy korlatoztak a muszlimok ramadan unneplesi igenyet is.


Szoval ezert hazudsz, de ordas nagyot.

2015. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Ezek szeint te nem ünnepelsz karácsonyt?

Én nem a kerszténységről beszéltem hanem a karácsonyról. Tudod, amit már rég a pogányok is ünnepelnek. Sőt a kommunisták is ünneplték, csak fenyőünnepnek átkeresztelték.

2015. jún. 3. 11:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!