Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon azért nincsenek...

Magyarországon azért nincsenek jelentősebb megmozdulások a korlátozások ellen, mert van egy széles társadalmi támogatottsággal rendelkező kormány, amely kezében tartja a járványügyi intézkedéseket és hitelesen cselekszik?

Figyelt kérdés
Tőlünk nyugatabbra több helyen tömegek demonstráltak a napokban a szigorítások ellen, nálunk nem (a március 15-i felvonulást ne tekintsük tömegdemonstrációnak). Ennek egyik oka a fenti tényező lehet, tehát hogy kormányunk próbálja a maximumot kihozni ebből a helyzetből és a társadalom mellettük áll? Vagy csak azért, mert fegyelmezetten viselkedünk és pár embert leszámítva betartjuk a korlátozásokat azért, hogy mielőbb véget érjen ez a rémséges állapot?
2021. márc. 21. 19:42
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
63%
#9 Akkor lesz nyitás, ha a magadfajta vírusrettegők fogynak el.
2021. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
44%
Kik mozduljanak meg a fiatalok már le léptek külföldre.Meg itt már nem lesz nyitás az emberek nagy része tőnkre ment.Itt már csak azt kel várni hogy, be jelentik a csődöt.Ilyen idiota kormány sehol nincs még ruhát se lehet vásárolni.De cigit lehet venni.
2021. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
83%

"és a társadalom mellettük áll?"


Szerintem ha ez lenne a helyzet, akkor többen töltötték volna ki a nemzeti konzultációt, de nem ez történt.


Másrészt pedig én olyan sok nyugati demonstrációról nem hallottam, de ha voltak is, nyilván kicsit már léptékben kell számolni egy 80 milliós Németországban, mint pl. idehaza.

2021. márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
57%
Mégis mit akarsz? Oltatni sem akarsz, csak gusztustalankodni szabadon?
2021. márc. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
85%

#9


Te milyen "beleugatásról" beszélsz haver? Kit érdekel, hogy te beoltattad magad. Majd véletlen rákos leszel 10 év mulva, vagy majd ha gyereket szeretnél 15 múlva akkor majd valamiért nem lehet. Ne próbalj meg másokban rossz érzetet kelteni mert nem oltatták be magukat. Jó okuk van rá. Ezzel az oltással meg az utána jelentkező mellékhatásokkal sokat fog majd kaszálni rajtatok a gyógyszeripar. Emlékezz erre a mi kis beszélgetésünkre 10 év múlva :D.

2021. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
32%

" Ne próbalj meg másokban rossz érzetet kelteni mert nem oltatták be magukat. Jó okuk van rá."


Szerinted ha el akarnak rákosítani vagy becsippelni, lemérgezni, akkor ilyen oltásokra próbálnák rábeszélni szép szóval az ilyen nyakas, tufa bugrist mint te? Nem! Megitatnák veled a csapvízzel, ásványvízzel, lepermeteznének, vagy megzabáltatnák veled teszkós moslékba keverve....

2021. márc. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
23%

#16 Hiába magyarázod neki.

Én próbáltam megkérdezni hasonló konteóstól, hogy miért hiszi hogy egy új védőoltásba tennék bele amit szerinte beletesznek ebbe, mikor minden egyes gyerek kap egy rakás kötelező védőoltást amit ugyanezek a cégek gyártanak le, de nem kaptam rá választ.

Mert nincs is.

2021. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
64%
A két utolsót lepontoztam. Jó rákot.
2021. márc. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
27%

#18

De hogy hogyan is okozna rákot, azt már nem tudod tudományosan levezetni.

Nektek, konteósoknak megmarad az "azért mert csak" érv aduászként... :D

2021. okt. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
79%
Mivel nem tesztelték érdemben egyik vakcinát sem, benne van a pakliban, hogy rákot okozhatnak, ezért úgy is kell őket kezelni.
2021. okt. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!