Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lenne itthon társadalmi...

Lenne itthon társadalmi támogatottsága egy Brit Munkáspárthoz hasonló valódi baloldali pártra?

Figyelt kérdés
2017. nov. 19. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
40 évig volt itt szocializmus nem volt elég?
2017. nov. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%

Veled ellentétben én még jól emlékszem a kommunizmusra. Ilyen mondatért amit most írtál börtön járt. Ha a munkából hiányoztál másnap már a rendőrség jött ellenörizni miertnem dolgozol és még folytathatnám. Nem tudhattad ki a besúgó szóval nagyon oda kellett figyelni kinek mit mondasz még a falnak is füle volt(édesapám a rendszerváltásig ült egyetlen mondat végett)


Kérdem én te ezekben az állapotokban élsz? mert ha nem akkor nézz utána vagy kérdezd szüleid mi is az mielőtt még pofázol

2017. nov. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Csak szólok, a britek Munkáspártja és a miénk között markáns különbségek vannak.
2017. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Nem, soha.

A Brit Munkáspárt radikálisan bevándorlóbarát.


Ők voltak, akik egy települések betiltották az angol fehér-piros zászló, mert sértette a muzulmánokat.

Ilyen pártot soha.

2017. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A jó édes ***** válasza:
87%
Hát ilyen néven, hogy "Munkáspárt", "Munkapárt", "Dolgozók pártja" vagy hasonló biztos nem. Amint láthatod a válaszokból is az 1-bites választópolgár már név alapján leírná őket kommunistának, tehát esélytelen.
2017. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2-es: Okos lehetsz, ennyi.
2017. nov. 19. 19:50
 7/11 A kérdező kommentje:
Mármint 3-as
2017. nov. 19. 19:50
 8/11 A kérdező kommentje:

"#2 Veled ellentétben én még jól emlékszem a kommunizmusra. Ilyen mondatért amit most írtál börtön járt. Ha a munkából hiányoztál másnap már a rendőrség jött ellenörizni miertnem dolgozol és még folytathatnám. Nem tudhattad ki a besúgó szóval nagyon oda kellett figyelni kinek mit mondasz még a falnak is füle volt(édesapám a rendszerváltásig ült egyetlen mondat végett)


Kérdem én te ezekben az állapotokban élsz? mert ha nem akkor nézz utána vagy kérdezd szüleid mi is az mielőtt még pofázol"


Személyeskedni, fröcsögni véres szájjal azt tudsz. Tipikus fideszes szavazó lehetsz. Pofázni legfeljebb a kutyád szokott, én nem.


Lehet, hogy most jobb, de most mi van? Egy rossz mondat és kirúgnak. Gondol egyet állambácsi, olyan törvényt alkot, hogy holnap nem lesz céged és ellehetetlenítenek téged. Senki sem akar kommunizmust, mielőtt ilyen állatságokat írnál nézz utána annak a pártnak. Igen is egy Jeremy Corbyn-féle irányvonal szükséges lenne.


Felesleges többet mondani, mert látom a szövegértés sem megy és egy egyszerű kérdést sem vagy képes értelmezni.

2017. nov. 19. 20:02
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

"Személyeskedni, fröcsögni véres szájjal azt tudsz. Tipikus fideszes szavazó lehetsz. Pofázni legfeljebb a kutyád szokott, én nem. "


Már elnézést de te kezdted a személyeskedést olvasd el hogy reagáltál a válaszomra . A britt munkáspártra pedig még Nagy brittaniában sincs igény nem hogy itt

2017. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem! :D
2017. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!