Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz azzal, hogy aki...

Egyetértesz azzal, hogy aki kiáll az LMBTQ-emberek mellett, azt el kell távolítani a közéletből?

Figyelt kérdés
Pl. a Hrutka-ügy.

2021. márc. 23. 11:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
39%
Én azokat zavarnám el, akik a balkezesek mellett állnak ki. Meg akik a lúdtalpasok mellett. Azok a legnagyobb mocskok.
2021. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
49%
Talán eddig nem kellene menni, de a "prájd" nyugodtan mehetne a süllyesztőbe.
2021. márc. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
53%

13-as tévedsz, a Pride-nak nagy jelentősége van. Itt vannak ezek a gyerekek, mert a nagy része 15-17 éves gyerek, akik más kamaszokkal szemben nem örülhetnek a párkapcsolataiknak, hanem rettegnek a megszégyenítés miatt. Nekik rengeteget jelent, ha látják, hogy vannak sorstársaik.


Én heteroszexuális, 50 év feletti nőként járok ki Pride-ra. Mert van egy olyan lehetőség, hogy odamehetünk Pride-anyának. Ez arról szól, hogy azok a meleg gyerekek, akiket a saját szüleik nem fogadnak el, odajöhetnek hozzánk egy-egy ölelésre, beszélgetésre. Ne tudd, meg mennyi sírás van ott... Mennyi kitagadott gyerek...

2021. márc. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
54%

Ez a Pride:


[link]


[link]

2021. márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
62%

#13

Tényleg nagy jelentősége van. A homofóbokat azzal lerendezik, hogy senkinek semmi köze ahhoz, hogy valaki mit csinál a másik hálószobájában. Meg mindíg csak a gyűlölködés.

De a melegeknek vonulni kell. Mi a nyavajának?? Ha annyira magánügy akkor miért kell parádézni ehhez keresztül a városon??

Legyen magánügy akkor és ne tolják más ember képébe. Nekem ez a legfőbb bajom velük.

Örülök, hogy te ennek érted a szimbólikáját. Én akkor is csak ezt látom, hogy vonulnak, mint a birkák, mert ez magánügy és fogadjuk el, hogy ez az ő magánügyük.

Most ennyi erővel a bdsm-et kedvelők is felvonulhatnának, vagy a láb fétisesek, hogy fogadjuk el őket is, mert senkinek semmi köze ahhoz, hogy mit csinálnak a hálószobában. De jééé... Ők tényleg ott élik ki magukat, nem kell vonulni.


Szép és jó, hogy cenzúrazva van olyan szinten az internet, hogy ha rá keres valaki a meleg felvonulásra, akkor nem a kivágott bőrtangában menetelő homokosokat mutatja, hanem a "szépet és a jót". Pár éve ha rá kerestél, akkor nem ezeket dobta volna ki, csak már azóta meg is köveznék azokat akik lemerik írni, hogy márpedig nem teljesen így van.



Nem tudom ki írta, hogy falun durvábbat is látni az utcán nyáron. Falusi voltam világ életemben. Érdekes én nem találkoztam ezzel a jelenséggel. Normalis környékeken jártam, a cigánysorrol nem tudok így nyilatkozni. De itt is max az ember a saját portáján dolgozik félpucéron, nem az hogy fecskében szaladgál az utcán. Még azok a cigányok akik az utcánkban laktak, azokban is volt annyi illem, hogy nem vetkőztek neki.


Egyedül ilyen meleg szokás lehet ez, hogy az én magánügyem, emiatt más ember orra alá tolom és nekem mindent lehet.

2021. márc. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
51%
abszolút el KELL távolítani az ilyeneket, ez egy beteg propaganda, ami itt nálunk MÉG nem nyomul oly hatékonyan mint Nyugaton, sajnos ide is be fog férkőzni, reméljük el tudjuk fojtani
2021. márc. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
49%
Nem! Miért kéne? Tudtommal demokráciában élünk.
2021. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Vonulni mindenki vonul :D


Autizmus napján, mellrák világnapján, keresztény körmeneteken... Mutass olyan embert, aki nem szokott vonulni valami szaron :D

2021. márc. 23. 17:25
 19/28 anonim ***** válasza:
51%

Én még speciel semmin sem vonultam:D


Bár az sem mindegy hogy min vonul az ember és hogyan.

2021. márc. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Én heteró vagyok, nem járok pride-ra, de végignéztem egy videót a budapest pride felvonulóiról pont azért, hogy meglássam, miben mászkálnak. Hát nálunk az egyetemi napokon ennél ezerszer durvábbakat látok. Vagy egy strandon. Vagy egy fesztiválon :D


Engem alapból hidegen hagyna ez a melegek téma, van 5-6 ember a környezetemben, akikről tudom, hogy azok, nyilván mi fiatalabbak vagyunk, jobban felvállalja ez a korosztály, nem megy bele ilyen szájer-féle álházasságokba. De azért az nagyon ijesztő, hogy ha egy heteró kiáll mellettük, már ő is veszélyben van ezért.

2021. márc. 23. 18:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!