Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kínai és orosz vakcinával...

Kínai és orosz vakcinával beosztottak nem aggódnak, hogy gyakorlatilag rajtuk van tesztelve a vakcina?

Figyelt kérdés
2021. márc. 23. 12:16
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
83%

A többit nem?


Astra...

2021. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Ugyanúgy ahogy az oltásellenes barmok sem aggódnak, hogy megdöglenek a covidba, vagy megfertőznek másokat. Na ki a felelőtlenebb...
2021. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

Az AstraZenecával többtízezer ember már be van oltva, minimális az az ember, akiknél halálos, vagy súlyos végkimenetellel járt az oltás. Természetesen kellemetlen, ha épp te vagy az, aki ezek közé tartozik, de érdemes a statisztikai és valószínűségi adatokat ilyenkor figyelembevenni:

Simán meghal ugyanennyi ember ártatlanul az utakon, mégis vezetünk.

Simán meghal ugyanennyi ember zuhanyzáskor reggelente, mégis fürdünk.

Simán meghal ugyanennyi ember dohányzásban (sőt), mégis vannak, akik dohányoznak.

2021. márc. 23. 12:24
 4/43 anonim ***** válasza:
77%

Csak úgy megsúgom hogy az összes többi vakcinát is a jónépen tesztelik.


Egy akármilyen vakcinát "békeidőben„ évekig teszteknek állatokon és önkénteseket mire forgalomba kerül,most meg hónapok alatt fejlesztik ki és egyből adják is be az új vakcinákat.

2021. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

"Ugyanúgy ahogy az oltásellenes barmok sem aggódnak, hogy megdöglenek a covidba, vagy megfertőznek másokat"


Az egészséges immunrendszer sokszorosan bizonyítottan hatékony. Rengeteg ember a mai napig tünetmentesen átvészeli ezt az újabb brit mutánst is, vagy csak enyhe tünetekkel, akik nincsenek benne a fertőzöttek számában, hiszen észre sem veszik, hogy betegek. Sajnos a magyarok (immunrendszere) leharcolt, ezért is állunk ilyen rosszul. Visszaköszön a szemétkaja zabálás, sporthiány, stb.

2021. márc. 23. 12:25
 6/43 anonim ***** válasza:
43%

"Simán meghal ugyanennyi ember ártatlanul az utakon, mégis vezetünk.


Simán meghal ugyanennyi ember zuhanyzáskor reggelente, mégis fürdünk.


Simán meghal ugyanennyi ember dohányzásban (sőt), mégis vannak, akik dohányoznak.„



PONT MINT A KORONAVÍRUS ESETÉBEN.

2021. márc. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Pontosan. Éppen ezért nem mondható egyértelműen, hogy az AstraZeneca oltása akárcsak kicsit is veszélyes lenne. A covidnál ugyanez a helyzet, a beazonosított fertőzésszámok köszönőviszonyban sem lehetnek azzal a tényleges mennyiséggel, ahányan valóban fertőzöttek voltak.
2021. márc. 23. 12:28
 8/43 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor a kínai és az orosz vakcinát mi engedélyeztük és teszteltük, arra az Európai Unió még nem bólintott rá. Kiindulva abból a szintű politikai érdekből és korrupcióból, ami ma Magyarországon van, jogos felvetés az embereknek az, ha nem feltétlenül bíznak meg mindenben, amit a kormány jóváhagy.
2021. márc. 23. 12:29
 9/43 anonim ***** válasza:
37%

#2

Pont a te fajtád miatt tehetnek meg velünk bármit...

Agymosott barom vagy,aki a sok nyíltan történő hazudozás ellenére is elhiszi,hogy valóban járvány van és neked csak az oltás maradt mentsvárként a túlélésre.

Hihetetlen,hogy nem tudtok mèg most sem nyitott szemmel járni,és elgondolkozni azon,hogy mikor akart jót nekünk a kormány,érdekelt e valaha is bárkit a te vagy az én egészségem.Most meg hirtelen milyen fontos lett a drága politikusainknak a nyomorult emberek egészségi állapota,most hirtelen minden életet meg akarnak menteni...Mert mindenki számít...

Aki nem lát át ezeken a dolgokon,az megérdemli az oltást.

2021. márc. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
39%
9, te meg egy oltásellenes idióta vagy aki a műveletlenségét konteókkal és egyéb baromságokkal tölti ki, hogy okosnak gondolja magát. Akinek nem pusztult el ismerőse ebben a szarban, és nem fuldokolt a fél családja hetekig. Gratulálok, szerencsére ti vagytok kevesebben, Gődény báróddal meg a többi hülyével együtt. Egy normális tüntetést nem tudtok összehozni, max 2-300 főt, mert még ehhez is nyomorultak vagytok. Ti a nagy szabadságharcos hősök. Mint az óvodások, akik megmakacsolják magukat. Nyenyeeee óvónéni, én nem veszek fel maszkot mert fuldoklooom brühüüü, nem oltatom be magam, mert becsippelnek, meg mérget fecsiznek belééém brühüüü, nincs is vírus, mert én a 8 osztályommal megfejtettem, mert én okosabb vagyok mint a kutatók, néztem youtube videókat. Te hülye te :D
2021. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!