Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kínai és orosz vakcinával...

Kínai és orosz vakcinával beosztottak nem aggódnak, hogy gyakorlatilag rajtuk van tesztelve a vakcina?

Figyelt kérdés
2021. márc. 23. 12:16
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
68%
Namert a Pfizer az tesztelve volt talán? Soha eddig ilyen RNS vakcinát nem használtak, ez a premier. Az nem baj? (mondom ezt úgy, hogy nemsokára ezt fogom bevenni).
2021. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Kérdező, én sem szeretném magam kínai/orosz szurival oltatni. Nemes egyszerüséggel azért, mert tartok tőle, hogy kevesebb országba engednek be vele. Ha tudom, hogy bármerre járhatok és költözhetek a világban, a kínaira, mivel bevált, ismert technológia, még rá is bólintanék.


Viszont nem tudom mi tesz nálad egy országot színvonalassá, de ha az, hogy a "nyugati világ" része, egyszerűbb vagy mint Kecel mellől Kiss Istvánné Ingrid. Illetve jó, tegyük fel az olyan lepusztult pöcegödrök (szarkazmus) mint az UAE meg sem közelítik 'Murica fényes dicsőségét, és az olyan városnak csúfolt tanyák (Szarkazmus) mint pl. Tokyo, Seoul, Peking, Shanghai, Szingapúr, Dubai meg sem közelíthetik Detroit, Harlem vagy Queens gyönyörűségét, de miből gondolod hogy a Szingapúri, vagy UAE béli orvosok és szakértők tömegesen le akarnák gyilkolni a saját népüket? Vagy hogy jön össze ez a dolog az oltással? Nekem nem áll össze :/

2021. márc. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Fejlett országok pl: Norvégia, Svédország, Dubai, Franciaország, Németország, minden ami ettől a lepratelep magyrországtól nyugatra van
2021. márc. 24. 08:43
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, Dubai nem ország, hanem az UAE egyik emírsége, te kis butuska :D
2021. márc. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
És Dubai keletre van Magyarországtól. Földrajz nem igazán megy, akkor hogy várható el, hogy bármit is tudják az országok fejlettségéről? :D
2021. márc. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
70%
Lepratelepes kérdező, ülj vissza az iskolapadba. Agyhalott provokátor.
2021. márc. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Dubai keletre van Magyarországtól és a UAE része. Nem vagy valami művelt.
2021. márc. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
"Dubai keletre van Magyarországtól és a UAE része" Ezért hatalmas fail ez a kérdés xD
2021. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
Várj, tehát akkor Bolívia, Barbados, Marokkó vagy Peru színvonalas helyek, de Japán, Dél-Korea, vagy Szingapúr nem. Értem.
2021. márc. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 Minekutan válasza:
94%
Csak egy megjegyzés, aztán mindenki azt kezd az információval amit szeretne. Egy közeli ismerősömet hívták oltásra. Választhatott az Astra és a kínai között. A kínait választotta. Azt mondta a háziorvosa: Jó választás. Az ismerősöm testvére baráti kapcsolatban van a covid osztály főorvosával (nem írok várost) A főorvos azt mondta, hogy a családtagjait csak a kínaival engedi beoltatni, pont a régi bevált technológia miatt.
2021. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!