Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mészáros Lőrinc új élettársáva...

Mészáros Lőrinc új élettársával feltüzelve megint mutat majd férfias és pikáns jelenetet, mint mikor rocker sztár módra gitározott és énekelt?

Figyelt kérdés
Még egy régi videón Mészáros Úr rockersztárokat megszégyenítő módon rocpa a táncot. Fiatalabb feleségének megmutatja majd ezt az oldalát is? Esetleg új felesége előcsalja belőle a szunnyadó oroszlánt?

2021. márc. 23. 21:42
 1/6 A kérdező kommentje:
2021. márc. 23. 21:42
 2/6 anonim ***** válasza:

Megpróbáltam elindítani a videót,először lefagyott a youtube, majd a crome is.

Mondom akkor is megnézem, majd lefüstölt a laptop is.

Szerintem ez már annak is sok volt.

Telóról már meg sem mertem nyitni, csak elküldtem ezt a pár sort, nehogy más is így járjon.

2021. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Ennél undibbat nem tudnak mutatni: [link]
2021. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Most viccen kivul, tényleg egyutt van Várkonyival, vagy csak pletyka?
2021. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Gusztusos lehet, amikor az a krumpliszsák testű szellemifogyatékos ártány, a lába közti pattanást próbálja belefakasztani várkonyiba:)
2021. márc. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, hogy van az a pénz, amiért egy Dr. Várkonyi Andrea is hajlandó reggel egy ilyen buta ember mellett ébredni. Próbálom elképzelni, micsoda magasröptű beszélgetéseket folytathatnak. Megtalálta zsák a foltját, a borsó a héját.
2021. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!