Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Berki Krisztián most tényleg...

Berki Krisztián most tényleg azt hiszi hogy ha elkezdi minden elérési felületén demózni hogy ő a Terézanya, akkor elkerülheti a börtönt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 26. 11:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Berkinek nem az első ilyen esete.

Nem fogja elismerni a bűnösségét. Egy sztárügyvéd majd kimossa. A végén ő fog kártérítést kérni.


Egyébként évetizedekkel ezelőtt egy 2 x 3 sávos úton egy figyelmetlen sávváltozgatós vezetőt -előbb nekem kellett elkerülnöm a koccanást, ezután még két másik kocsit is veszélyeztetett - fénykürttel, majd dudával próbáltam figyelmeztetni (látva, hogy a szomszédjával időniként oldalt fordulva beszélget) enyhe fékezéssel próbáltam figyelmeztetni. Ő kissé késve vészfékezett, én gázadással "elmenekültem", majd mindketten oldalt leálltunk.

Elmondtam neki, hogy mi történt, neki állt feljebb, hogy ő már évek óta mentőt vezet.

Mondtam, hogy ez rendben is lenne, de most nem mentőt vezetett, főleg nem szirénázva.

Dúlva-fúlva távozott.

Szóval azóta meg sem próbálkozom ilyesmivel.

2021. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!