Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a magyarázat arra, hogy...

Mi a magyarázat arra, hogy Szlovákiában, Ausztriában, és rengeteg környéki és nem-környéki euróoai országban a PCR teszt ingyen biztosított havi 1, 2, vagy akár 5 esetben is a lakóknak, míg nálunk alsóhangon 10ezer ft-ot kell fizetni érte?

Figyelt kérdés
Vagy minimum 1 hetet várni, hiszen csak a súlyos tünetek esetén jönnek ki a mentősök. Háziorvosom 3-ból 3-szor visszautasította a kérelmem, hogy jöjjenek ki tesztelni kapacitáshiány miatt, de azért amikor az oltóközpontba elmentem fizetni a tesztért, ott már bőven akadt jelentkező, aki levegye azt a mintát.

2021. márc. 27. 13:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
22%
Ittvan egy magyar cikk is ugyan erről aki nem tud angolul [link]
2021. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A PCR teszt is sokkal több, mint a semmi. Ausztriában sem véletlenül osztogatják. Orbán is azt mondta egyébként, hogy Ausztriát kell követni. Aztán mégsem tette meg, inkább a haverjai zsebébe tette a Brüsszeltől a vállalkozások megmentésére és a védekezésre kapott százmilliárdokat. Ja és egy fideszes alapítványnak 400 milliárd forintot ajándékozott akkor, amikor magyarok haltak meg a járványban:


[link]


Na ezért nincs itt semmi, csak temetések :(

2021. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
De nem osztogatnak pcr tesztet édes istenem de idióták járkálnak ide hogy nem birjak fel fogni
2021. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
hát 7-es, jó nagy bugyutaság ezek osztrák otthon elvégezhetö tesztek. A hatékonyságuk 50% körül van, magyarán értelme 0.
2021. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Még jó, hogy nem osztogatják a PRC teszteket, méga legjobb PRc teszt hatékony´saga is csak 70%, és azokat is pozitívnak tekintik akinél a corona vírus elhalt formában van jelen, tehát oylanoknál is, akik még tovább se tudják adni a fertözést. Tirolban is kdierült, hoyg azesetek 33%-ban olyanoknál muattaott a teszt pozitív értéket, akik nem voltak fertözöttek.

A tesztelésnek csak azoknál van értelme, akiknék van coronavírusra utaló tünetünk.

Egyébként meg csak arra jók, hogy a pozitívan teszteteket Sebastian Kurz "fertözöttnek" kiálltsa ki, és legyen látszatoka az értelmetlen korlátozások meghosszabítására.

2021. márc. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriában harmadannyi a napi új fertőzött, mint nálunk és ötödannyi a haláleset. 12 éve élek Burgenlandban, elmondom, mit tettek: az elején nagyon durva kontaktuskeresés (első hullám),aztán brutál sok tesztelés. Én csak néztem, hogy Magyarországon milyen keveset tesztelnek... Igaz amit írtak az ingyenes PCR-ről, én is kaptam, illetve az orr-nyálkahártya teszt is nagyon gyors, nekem eddig 5-öt csináltak. Van olyan magyar rokonom akinek eddig egyet sem! Itt havonta letesztelik az ország felét! Meg is látszik az adatokon. Ezt igazán nem kellene a politika irányába elvinni, sajnos Magyarország nagyon elszúrta a védekezést :(
2021. márc. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!