Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zacher Gábor szerint meglesz...

Zacher Gábor szerint meglesz a böjtje annak hogy sokan még mindig nem érzik át milyen súlyos a helyzet. Te betartod a korlátozásokat és az előírásokat?

Figyelt kérdés

“Tele a rakpart ,az emberek harmada maszk nélkül”

“Nem látják az emberek a kórházakban zajló óriási küzdelmet”



2021. márc. 28. 13:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
47%
Eddig is komolyan vettem a dolgokat es mindig megprobalom betartani a szabalyokat (nem csak a covidos korlatozasokat) ... idokozben mar reg tul vagyok mind a ketto oltason, de ugyan ugy betartom a szabalyokat.
2021. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Shitworld ***** válasza:
63%
Egyen tortát
2021. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
96%
Betartom általában, de speciel a szabadtéri maszkhasználatot hülyeségnek tartom, úgyhogy tegnap én is levettem amikor kimentem járni egyet. Ez a Zacher is úgy állítja be a dolgot, mintha felvonulás lett volna a rakparton meg a Margitszigeten. Fenéket, sétáltak az emberek rendesen ahogy szoktak, normális időkben sem egymás nyakában szokás korzózni, ahogy most sem. Meg lesz ennek a böjtje, ja. Ha ilyen körülmények között, szabadban is ilyen könnyedén terjedne a vírus, akkor már rég elkapta volna mindenki háromszor is az elmúlt egy évben.
2021. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 mindentudó99 ***** válasza:
100%
#10 Teljesen igazad van. A covid elnyomta őt és a szakterületét. Most önjelölt virológus lett.
2021. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell elfogadni, hogy Magyarországon az emberek nagyon jelentős része panellakásban él, ami mindenre alkalmas, csak arra nem, hogy a napi 24 órájánan oda bezárva megőrizze a mentális épségét. Éppen ezért nem mindegy, hogy néhány hónapot a kerttel, medencével rendelkező családi házban kell eltölteni, vagy pedig egy panellakásban, ahol hangosabb a szomszéd fingása, mint a sajátod.
2021. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
97%

A szabályokat betartom és végig betartottam. És marhára idegesít már az, hogy folyamatosan gyilkosoznak, meg lélegeztetőgépre küldenének azért, mert tiltakozom ez ellen a sok baromság ellen, miközben azért mindent betartottam.

Zacher is egy fideszes médiaceleb doki lett, pont mint Szlávik, Merkely, Cecília asszony meg a kopasz mentős. Azt inkább nem írnám le, hogy szerintem hol lenne a helyük a folyamatos hazudozás és az emberek megfélemlítése miatt.

2021. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
63%
OFF: érdemes megnézni a HBO GO-n "Amikor megállt a sport" c. filmet, a Covidról (is) szól.
2021. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
82%

Zacher mindig is celeb volt, de lehetett adni a szavára. Legalábbis azt hittem. Az utóbbi egy év egyik legnagyobb, ha nem a legnagyobb csalódása számomra ez az ember.

“Nem látják az emberek a kórházakban zajló óriási küzdelmet”

Talán azért, mert nem mutatják meg. Egy év eltelt, de senki nem mutat semmit, sőt, szó szerint titkolózás van arról, hogy mi a helyzet bent, más országokban is, nemcsak itt. Ez joggal kelt gyanút az emberekben.

2021. márc. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Az értelmes részét betartom (meg amiért büntetés jár)

De nem igazán látom az eredményét. Mindenki hordja azt a @("=$# maszkot boltokban meg ilyen helyeken, mert a büntetéstől végülis megvéd, de ennyi

2021. ápr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Egyébként viccesnek érzem, mikor egész napi maszkhasználat után (boltok, pláza) az ember bemegy a parkolóházba, es még az olaj és benzinszagú levegő is felszabadulásnak számít a több órányi maszk után
2021. ápr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!