Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zacher Gábor szerint meglesz...

Zacher Gábor szerint meglesz a böjtje annak hogy sokan még mindig nem érzik át milyen súlyos a helyzet. Te betartod a korlátozásokat és az előírásokat?

Figyelt kérdés

“Tele a rakpart ,az emberek harmada maszk nélkül”

“Nem látják az emberek a kórházakban zajló óriási küzdelmet”



2021. márc. 28. 13:40
A kérdező szavazást indított:
Igen,természetesen.
Nem, nincs értelme.
Egyéb.
69 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%

Maszkozunk 1 éve, oltanak 3 hónapja, mégis dübörög a járvány.

Cseppet fordítva vannak bekötve a "szakértőink" :)))

2021. márc. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%

Ezek a kilóra megvett "szakértők" kezdenek irritálóak lenni.

[link]

Ezek után szerintem örüljön, hogy szabadlábon van még.

2021. márc. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván a szabad levegőn sétálgatás a napon az nagyon nagyon veszélyes, bent rohadni a lakásban és egészségtelenül enni az meg nagyon biztonságos... Szabdtéren kb esélytelen elkapni a vírust, zárt térben is úgy emlékszem,hogy legalább 15 perc maszk nélkül együtt töltött idő után számít valaki kontakt személynek. De persze, gyilkosozzunk le mindenkit, aki nem tartja be a legértelmetlenebb szabályokat is...
2021. márc. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
70%-os átoltottságnál lehet számítani a járvány terjedésének visszaszorulására. Most kb. 14-15% az oltott.
2021. márc. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%

Persze, hogy betartom a szabályokat, hiszen kemény büntetéssel szankcionálnak.

Milyen kérdés ez már?

2021. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
41%

Mi abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy a férjem munkahelyén működik a homeoffice, én meg még itthon vagyok a legkisebb gyerekkel. Szerencsére kert is van, szóval a gyerekek sincsenek bezárva a 4 fal közé és azt kell, hogy mondjam, a mi kapcsolatunknak még jót is tett, hogy csökkent a rohanás.

Igen, betartjuk a korlátozásokat. Élelmiszert leginkább rendelünk, de ha valami egyéb fontos kell akkor is csak én megyek ki vásárolni. Maszk, kesztyű, fertőtlenítő... Ha hazaérek azonnal zuhanyozok, az utcán viselt ruha karanténba kerül néhány napra, utána fertőtlenítős mosószerrel mosom.

Lehet, hogy sokak szerint ez felesleges h****ség, de a férjem is és én is kockázati csoportba tartozunk és az oltásra még várunk.

2021. márc. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 mindentudó99 ***** válasza:
61%
Betartom. De a maszk úgy se véd meg. Az ismerőkök akik elkapták mind hordták. Ez szerencse dolga. Meg hogy mennyire ellenálló a szervezeted. Z.Gábornak lehet igaza van de ő is kezd ilyen médiacelebbé váni. Nemsokára feltűnik az rtl-en valami gagyi főzős műsorban vagy hasonlóban.
2021. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Igen, betartom a szabályokat, mert nem akarom, hogy megbüntessenek. Ennyi, de nem égetem el a ruháimat hazatéréskor, nem fújom le fertőtlenítővel a wolton rendelt kajámat, sőt még az ajtót is kinyitom a futárnak. Minden óvintézkedést megteszek ami egy cseppfertőzéssel terjedő betegség ellen értelmesen megtehető. Ahogy egyébként ezt megtettem már akkor is, amikor még senki nem is tudta, mi az a koronavírus. Ugyanis én egy szimpla náthát sem szeretnék elkapni, azon egyszerű oknál fogva, hogy betegnek lenni szar dolog. Úgyhogy én korábban is gyakran kezet mostam és próbáltam nem összefogdosni mindent. Talán nem véletlen, hogy hároméves szakmai pályafutásom alatt összesen két napot voltam betegszabadságon, és akkor sem fertőzés miatt.
2021. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyen szépszavú, mélyed a szemedbe néző emberekkel nagyon kell vigyázni, lyukat beszél a hasadba. Ő a betegágyak mellett töltve napjait, a dolgoknak elsősorban az egyik oldalát látja.
2021. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

"Z.Gábornak lehet igaza van de ő is kezd ilyen médiacelebbé váni. "


Kezd? Ő már évek óta az, sőt talán ő volt az első. Ugye "békeidőben" még a média kénytelen volt alkoholistákkal és drogosokkal foglalkozni, az meg az ő szakterülete. Covidkérdésben amúgy sokáig elég csöndben volt, gondolom mostanra jött el az a pont, hogy megirigyelte a figyelmet, amit a Szlávik doki meg a Merkely prof kap a médiától.

2021. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!