Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Annak mi az oka, hogy a...

Annak mi az oka, hogy a prostítúciót nem tiltják be a járvány megfékezése céljából?

Figyelt kérdés

Tehát betiltották szinte az összes üzletnek, boltnak a működését, hogy sokkal kevesebb legyen a kontakt és így a betegek száma is.


A háznál fogadó prostikat miért engedik mégis működni? Nem hiszem el, hogy nem gondoltak még erre. Pedig naponta több ezren fordulnak meg ilyen lányoknál. Már meg is van a legfőbb mozgatórugója a járványnak. Szerintem.



2021. márc. 29. 13:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Átlagban 2 kuncsaftot számolj 1 napra, de lehet keveset mondok."


Sztem sokat mondasz. Vannak népszerűbb lányok de az nem az átlag. És igenis kevesebben járnak mostanság.

2021. márc. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Bár nem írtad, nincs kétségem h nő vagy. Neked nem ügy szexhez jutni, de a férfiaknak másak az igényeik és a lehetőségeik. Ennyi erővel a dohányzást az alkoholt a kávét és az autókat is be lehetne tiltani.
2021. márc. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Én is úgy gondoltam, számodra rejtély lesz. És nem vagy egyedül. Ezt azonban nem tudom és nem akarom feloldani. Aki akarja, megérti.
2021. márc. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gondolkodtál el - kérdező - a hatásfokon. Számtalan dolog van betiltva Magyarországon - teljesen értelmetlenül, mert tojik mindenki rá. Erre is tojna!
2021. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#7 "viszi haza családjának" sztem egyedülálló férfiak szoktak
2021. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#7 "Mert az idióta emberek mennek mindenhova, amit nem tiltanak."

Például az IKEA-ba a lezárás előtti nap tömegként pánikvásárolni. Miért nem inkább azt tiltod meg? Ha a nőknek szabad hülyeségeket kedvtelésből vásárolgatni, akkor nekünk meg szabadjon qrvázni. Nem mintha mostanába járnék, a sok shopaholic-kal ellentétben.

2021. márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tévedsz, kérdező: jelenleg 2021. március 8. óta be van tiltva minden személyes megjelenést igénylő szolgáltatás, így a személyes megjelenést igénylő szexuális szolgáltatás is. (Kivétel az a 19 féle szolgáltatás, amit a kormányrendelet kivételként felsorol - a szexuális szolgáltatás nincs a kivételek között). A személyes megjelenést igénylő szolgáltatások a jogszabály értelmében semmilyen formában (sem szalonban, sem lakáson, sem házhoz menve, sem egyéb formában) nem nyújthatók addig, ameddig a korlátozás hatályban van. Szankció: a rendőrség 100 000 forinttól 1 000 000 forintig terjedő bírságot szabhat ki a szolgáltatóra.


Tehát a tiltó jogszabály, amit hiányolsz, megvan, létezik, hatályban van. Konkrétan ezek azok, amelyek előírják, illetve fenntartják a tiltást:

- 104/2021. (III. 5.) Korm. rendelet - A védelmi intézkedések ideiglenes szigorításáról

- 133/2021. (III. 19.) Korm. rendelet - A védelmi intézkedések egy héttel történő meghosszabbításáról

- 143/2021. (III. 27.) Korm. rendelet - A védelmi intézkedések meghosszabbításáról


Hogy ezeket, ki tartja be, ki nem, az egy teljesen más kérdés.

2021. márc. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!