Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem abszurd és...

Csak szerintem abszurd és emberellenes az este nyolc utáni kijárási tilalom?

Figyelt kérdés

Úgy érzem magam, mint egy félelmetes rémálomban. Fontosnak tartom az ésszerű intézkedéseket (amelyeket az emberek bizonyos százaléka amúgy is képtelen alkalmazni), az viszont felfoghatatlan, hogy este 8 után tilos az utcára menni. Biztosan megvan rá a logikus magyarázat, de nem mindig az számít, vajon morális magyarázatuk is van? Az embereknek szükségük van a sétára, a szabad mozgástérre, akkor, amikor nekik épp alkalmas vagy jól esik. A csoportosulást akik nagyon akarják, azok sajnos úgyis megoldják. Napközben az emberek egyébként is alig hordják a maszkot, sőt már a tömegközlekedésen sem veszik fel, mert rájöttek, hogy úgysem büntetik meg őket. Interperszonális szinten gyakoribb a konfliktuskerülés, mint a konfrontáció, így sem a buszsofőr, sem a többi utas nem fog egy 50 kilóval súlyosabb, tetkós, de még egy átlagos embernek sem beszólni. Így vagyunk beprogramozva. Rengetegen tartanak házibulikat, találkozgatnak összevissza, de én este 8 után nem sétálhatok egyet a sziget körül? Tényleg megértek minden mást, többé kevésbé az üzletek bezárását, szolgáltatások szüneteltetését is, de a kijárási tilalmat nem.

Szerintem magasan nem normális, és megnövelheti a pszichés problémák kialakulását.

Mit gondoltok?


2021. márc. 29. 19:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27%
Akkor legyél te az első, akin a fegyvert tesztelik.
2021. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Pont azért abszurd, mert a tíz ujjamon meg tudnám számolni, hogy idén hány ottalvós szülinapra voltam hivatalos. Elég egy ember, aki birtokában van egy nagyobb családi háznak/lakásnak, és a többiek már viszik is az alvózsákot. Vagy buliznak és tömörülnek nappal.
2021. márc. 29. 20:24
 13/18 anonim ***** válasza:
65%

Fémérzékeny vagyok,úgyhogy nem megyek nyóc után az uccára.

Előtte azonban mágnesorrú vagyok,abból élek.

2021. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
15%
Mi november óta csinálunk heti rendszerességgel valakinél egy ottalvós bulit, ki lehet játszani, bár sajnálatos, hogy ennyire elvesznek mindent tőlünk. Túrázni és csillaglesre is lehet menni, kutya nem fog törődni veled.
2021. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
36%
Milyen állat az a csillagnyest.
2021. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Shitworld ***** válasza:
52%

Csak simán hülyeség.

"Mindenki törekedjen arra, hogy megfertõzõdjön"

Best of Cili

2021. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
38%
#9 Az a baj, hogy elég hülyék ahhoz, hogy azt higgyem, komolyan gondolják.
2021. márc. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szívemből szóltál
2021. ápr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!