Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oltás után kell maszk?

Oltás után kell maszk?

Figyelt kérdés
Nyilván fertőzésveszély hiánya miatt nem kell, de mint tudjuk a jarvanypolitika nem a logikus döntésekről híres. Holnapra kaptam időpontot az oltásra, de nem oltom be magam ha nem jár semmiféle előnnyel.

2021. márc. 31. 10:25
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
72%
Nem #19, félreértetted. Neked semmit sem kívántam magyarázni. Ezt a fajtát ki szoktam kerülni. Habár egyre nehezebb.
2021. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
62%
Köszönjük Emese! Érvek azok látom nincsenek😃
2021. ápr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
19%

"józsibácsi 5 perccel tovább élhet"

Az ugye megvan, hogy nem csak 98 éves bácsik veszélyeztetettek? A párom huszonéves és veszélyeztetett. :( Szeretném, ha legalább 50 évvel tovább élne, covid nélkül simán menni fog neki.

2021. ápr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
82%
Huszonévesen veszélyeztetett? Hát ez sajnálatos, de egyrészt nem én tehetek róla, másrészt ha huszonévesen veszélyeztetett akkor más betegség is ugyanúgy veszélyes lehet rá.
2021. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:

Update: Mukodik a vakcina! Egész nap hidegrazasom volt es eltompult az agyam. 8-kor mar annyira reszkettem hogy befekudtem az agyba. Most lazas vagyok es izzadok. Szerencsere holnap nem kell dolgoznom.

(Szputnyik volt, ezt ajánlotta nekem mindenki.)

Most már értem miért most toppol a halálozás.

2021. ápr. 1. 20:52
 26/54 anonim ***** válasza:
72%

#24

Igen, más betegség is veszélyes rá. Más betegségből jelenleg nincs világjárvány. Ha lesz, akkor ígérem, amiatt is aggódni fogunk. :)

2021. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
51%

#26

Minden évben influenza járvány van.

2021. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
72%

#27

Minden évben ezrek kerülnek intenzív osztályra és lélegeztetőgépre influenza miatt? Erről tudnál valami forrást linkelni kérlek? Érdekesen hangzik.

Egyébként influenza ellen gyorsan és egyszerűen lehet oltást szerezni.

2021. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
51%

#28

Igen minden évben😃

[link]

Ráadásul vedd hozzá hogy ezeknek a lélegezetőgépen fekvő embereknek a jórésze nem coronás csak pozitív tesztje van/volt valamikor. Így elég megtévesztő számok jönnek ki. A statisztikában többszöröse a covid halottak száma a valóságnak. Ma mondta be nyunyóka hogy például a 311 fős halálozás annak volt köszönhető hogy megcsúsztak az adatokkal😂😂 Na hát ezek után marhára ne vegyünk készpénznek semmit!

2021. ápr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
62%

#29

Én arra gondoltam, hogy a túlterhelt kórházakról van-e valami forrásod.

Azt tudom, hogy sokan hívják fel a háziorvost azzal, hogy lázasak és köhögnek, tehát sok lesz az "influenza fertőzött". Valamiért az eddigi években mégse hallottam arról, hogy az ellátórendszer az összeroppanás szélén állna, ezért kérdeztem, hogy erről hol találok bővebb infót.

2021. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!