Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 19-én nyitunk és 2-3-4 hét...

Ha 19-én nyitunk és 2-3-4 hét múlva még a mostaninál is jobban berobban a járvány a nyitás miatt (mert így lesz) akkor a Csúti majd visszazár újra? Akkor minek nyit?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 1. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
“Minek nyit” remélem nem kell a visszazár újra.
2021. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 nemaRendőrség ***** válasza:
82%
Mert mi van ha nem kell visszazárni? Minden nap amit feleslegesen vagyunk zárva egy újabb nap amikor az emberek nem a szabadban vannak. Tovább merülnek vitamin tartalékaink, tovább romlik mentális állapotunk.
2021. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Jelenleg Európában nincs semmilyen járvány, így berobbanni sem tud.
2021. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Franciaország Olaszország Németország Csehország Szlovákia a nyitás /résznyitás után újra zárni kénytelen.


Franciáknál pár hét iskolanyitás után most zárnak be újra mindent...

még meg se melegedett az iskolaszék a gyerek alatt ,már újra lockdown...


még nálunk is megtörténhet!

2021. ápr. 1. 19:08
 5/13 A kérdező kommentje:

Európai körkép: zárnak az olaszok, szigorításra készülnek a franciák


járvány gyorsulása miatt Olaszországban újra bevezetik a távoktatást, bezárnak a nem létfontosságú üzletek és vendéglátóhelyek, miközben igyekeznek felpörgetni az oltási programot. -


stb stb

2021. ápr. 1. 19:10
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Van még olyan ember aki nincs még belehülyülve ebbe az egész nyitás-zárás dologba?
2021. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Van. Én marha jól bírom a zárást és remélem (tőlem aztán ) maradjon örökre.

Home officeban vagyok TAVALY március óta több mint egy éve fizetést ugyanúgy kapok, munkám a töredéke (fele se...) PARADICSOM.

Maradjon így örökre.

2021. ápr. 1. 19:18
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#7


De akkor a parkba se mehess ki, utcára se, rendelést majd az Amazon drón hozza mindenkinek.

2021. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát te nem vagy 100as kérdező. Ez nem paradicsom, sokkal inkább disztópia.

És csak reménykedni lehet hogy itt nem lesz az mint Kínában ahol kB az Orwell által leirt világ valósul meg.

2021. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Na még éppen hülyének nem is néztelek addig míg ide nem nyögted a hetes számmal ellátott kommented.


Így már mindent értek...

2021. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!