Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyien utaljak Orbán...

Tényleg ennyien utaljak Orbán Viktort itthon ?

Figyelt kérdés
Olvasom a napi covid hírek alatt a kommenteket és szegyenlem magam hogy magyar vagyok.....

#Orbán Viktor #COVID #Hazai politika
2021. ápr. 2. 08:59
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
minek nyisa ki mikor 9055 az új fertőzöttek száma, ezzel a járvány kezdete óta összesen 670 776 főre nőtt a beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt 267 többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 21 262 főre emelkedett.
2021. ápr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
42%

Sokkal többen mint azt hiszed!

És nem utálják, hanem gyűlölik!

A világ többi részén meg szánakozva kiröhögik!!!

2021. ápr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Szerencsére ez nincs így a valóságban 32es 😆☺️
2021. ápr. 2. 12:14
 34/39 hájaaa ***** válasza:
63%
Proliéknál nyilván nincs így kérdező, de aki kijárta az általánost és nem egy gyárban rohad(azoknak tök mindegy ki van hatalmon) azok mind utálják...kivéve akinek érdeke múlik rajta, de ők egy más kaszt
2021. ápr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező: Ha ismernéd a kiábrándító valóságot, akkor nem tapsikolnál itt az Orbán-hordának! 32-es voltam.
2021. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
86%
Magyarország a sokszor elszidott EU-tól történelmi esélyt kapott, amivel a többi, velünk csatlakozott ország tudott, és akart élni, csak nálunk lett a köz vagyonból magán vagyon, amit ez a gyalázatos horda ellopott. Hát ehhez tapsikoljál te, kérdező! Mert én, és még kb. 6,5 millió magyar, akiket ez a kipcsak hólyag semmibe néz, valahogy nem tudok örülni. Loptak, lopogattak? Gyurcsány ezekhez képest kis inas volt, és valahogy azt felejti el mindenki, hogy a pénz áramlás 2014 után indult be igazán. Én sajnos megöregedtem, már nem tudok innen elmenni, de tíz év múlva minden, értsd, minden ország jobb lesz mint Magyarország. A csehek, lengyelek, szlovákok példát fognak mutatni, hogy magyarok, ezt nagyon elb...tátok.
2021. ápr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

36-os: Nagyon bölcsen szóltál!

Akiket régen mi sajnáltunk le, most azok néznek át rajtunk...

Orbán elcseszte Magyarország jövőjét!

(mondjuk az összes "rendszerváltó" miniszterelnök összesen nem tesz ki egy igazi államférfit!)

2021. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Szegyenek vagytok! A Fidesz a kettő rossz közül a kisebb rossz. Sok 8 elemit végzett van az interneten sajnos! Mert ezt máshol nem lehet ! Így beszélni kifigurazni egy kormányfőt ! Putyin bácsi mar valakinek a fejet vette vola tuti! Remelem marad Viktor és egy két ilyen nyomorultat el sikal aztán megtanuljatok mi az a tisztelet ! Na szevasztok!
2021. ápr. 4. 09:29
 39/39 anonim ***** válasza:
70%

"Remelem marad Viktor és egy két ilyen nyomorultat el sikal aztán megtanuljatok mi az a tisztelet ! "

A tiszteletet nem kikövetelni, hanem kiérdemelni kell!

Egy bunkót akkor sem fogok tisztelni, ha ő lenne az atyaúristen - akkor sem!

2021. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!