Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják azokat akiknek...

Miért utálják azokat akiknek kiemelkedő fizetése van itthon? Gondolok ilyen nettó 500-800 ezerre,1 millióra. Van olyan szakma ahol ez egy kis idő után (8-10 év, ritkán 4-5 év) ez elérhető.

Figyelt kérdés
2015. jún. 5. 20:30
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
20%
Az ingyenélőket mindenhol utálják.
2015. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
52%
Magyarok vagyunk, a gyűlölet a lételemünk.
2015. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
65%

Mert a tanulás misztifikált dolog, ami vagy ment a középiskolában, vagy nem kiválasztott az illető.

Hogy miért működik Ausztriában, hogy egy árufeltöltő is viszonylag jól keres? Mert nem rendezkedtek be ilyen munkára az emberek tömegesen. Itthon, a legutolsó Tesco-árufeltöltő is meg van róla győződve, hogy ő itt az istencsászár és nélküle nem lenne semmi. Bezzeg a papírtologatók... Ő meg nem tanul, mert az élet iskolája ezerszer többet ér.

Persze egyébként megvannak róla győződve, hogy a belüket is kidolgozzák kussban (mer kivágják'), a valóság az, hogy marhára jellemző a tunyulás, a felesleges pofázás, meg a rinyálás.

Aki volt már vezető (és főleg ilyen túlképzett embereknél) tudja, hogy nem elég kiadni a munkát, hanem egész nap figyelni kell meg szóban erélyesen motiválni, mert nem dolgozik senki. Hiszen órabért kapnak... Csak engem fognak érte megszexuálni, ha nincs kész nem őket.

2015. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
58%

Mert az ilyen emberek többsége nem a képességei vagy a találékonysága miatt kap ennyi pénzt, hanem azért mert "felnyalja" magát erre a szintre. Ráadásul ez a versenyszférában is így megy, azt nevezik ki osztályvezetőnek meg területi vezetőnek, aki jobban nyal/szimpatikusabb a főnöknek.

Az állami szektorról meg jobb nem is beszélni.

2015. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
19%

"Mert az ilyen emberek többsége nem a képességei vagy a találékonysága miatt kap ennyi pénzt, hanem azért mert "felnyalja" magát erre a szintre. Ráadásul ez a versenyszférában is így megy, azt nevezik ki osztályvezetőnek meg területi vezetőnek, aki jobban nyal/szimpatikusabb a főnöknek.

Az állami szektorról meg jobb nem is beszélni.

"


A válasz alapból korrekt, de kiegészíteném még annyival, hogy hány ember életébe kerül ez. Hány családot kell ehhez tönkretenni.


Ezen is el kéne már gondolkodni a kapitalistáknak.

2015. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
73%
Ja ez a kapitalizmus hibája, mert a régi rendszerbe az érdemeik miatt kapott ekkora fizetést aki kapott. Nyilván a kapitalizmus hibája, hogy az embereknek nincs gerince.
2015. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
34%
Az érdemeik miatt mi? Hogy ki mennyire tudott benyalni a pártnak...
2015. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
0%

9: Mióta találkozgatok a helyi kiskirályokkal és megfordulok a "polgárok" és az "elit" köreiben, én is rájöttem, hogy ez így van.


Bár vannak azért még olyanok, akik megpróbálnak politikamentesen boldogulni (például én és a főnököm is). Ha az ember nem akar hirtelen túl sokat, akkor így is elevickélhet az ember és nem kell búcsút inteni a munkáknak valamint a pénznek ha kormányváltás van.

2015. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 tetro ***** válasza:
69%
Borzalmas egy hely ez, ahol annyira frusztrált a többség, hogy el sem tudja képzelni azt, hogy munkával lehet sok pénzt keresni. Nem, aki sokat keres, az csak seggnyaló, meg naplopó lehet... Szánalmas. Ha egy pillanatra végig gondolnák, akkor nagyon gyorsan rájönnétek, hogy a versenyszférában ilyen nem létezik... Mert ti fizetnétek cégtulajdonosként embereknek napi 30-50e Ft-t, mert jól nyalnak? Ehhez mondjuk el kéne tudni képzelni azt, hogy cégtulajok :)
2015. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
58%

9: Konkrétan még az én cégemtől is rúgtak ki olyant aki jól dolgozott, mert jött a protkós ismerős (valami helyi városi vezető lánya). Azóta nekem kruva szar a munkahelyi légkör, mert a csaj tudatosan helyezkedik és csak azzal áll szóba, akihez érdeke fűzi. Mindenki mást leszar és flegmázik ezerrel. Már én kapok hányingert attól, ahogy nyomja magát.


Aztán folyton ment a fikázás, hogy az előző hibázott egyszer-kétszer, de ez meg közben sorozatosan csinálja a bakikat. Mindezt a versenyszférában és nem is fogja senki sem kirúgni, mert nem egy utolsó senki...

2015. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!