Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kedden/szerdán meglesz a...

Ha kedden/szerdán meglesz a 2.5 millió beoltott, akkor csütörtökre már tervezhetek esti programot a kijárási kitolása miatt? Hány beoltott kellhet majd, hogy aki oltva van arra ne vonatkozzon semmilyen kijárási tilalom?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Utána orbi feljebb teszi a mércét 3 és fél millióra
2021. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem tervezhetsz.
2021. ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ember tervez..........
2021. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pedig én már terveztem. :D
2021. ápr. 4. 19:26
 5/13 anonim ***** válasza:
23%

10-ig, ha jól hallottam.

De én még várnék vagy 4 millióig.

+1 millió védett, mert átesett a betegségen.


Hogy mire vezet a korai nyitás még láttuk a cseh még a német példán, most szív Ausztria, még főként Franciaország.


55, vagy 57 hét, nem volna már mindegy?

(Az én tököm is tele, amúgy)

2021. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Ezt nem fogja még most ellőni Orbán. Nyári nyitás lesz az, hogy 8-ról 10-re tolják a kijárási korlátozást. Más enyhítés különösebben nem lesz, valószínűleg a tóparti strandok is le lesznek zárva.
2021. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Aztán 3.5 millió, majd 4.5 millió - majd újra kell oltani, mert jöttek a mutációk és a régi nem jó - akkor megint csak 1 hónap még és megint 2.5 millió utána 3.5 millió, majd megint jön egy újabb variáns amire nem jó az oltás ezért következő évbe kezdeni kell előről ... Ez jó sok évig itt marad, lehet nem is éljük azt meg, hogy újra minden a régi legyen.
2021. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Eddig nem mondott olyat, hogy ne lenne 10 órás kijárási és módosított bolt nyitvatartás 2.5 m oltott után.
2021. ápr. 4. 19:33
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

5


Te csak rettegjel a szobádban virusrettego barátom,a többi egészséges ember még hadd éljen szabadon! Csak azt nem értem miért tűrik ezt az emberek és miért nem tesznek semmit? Ja azért mert agymosott birkák

2021. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

" többi egészséges ember még hadd éljen szabadon!"


Az a baj, hogy nem tudhatod, hogy NEKED okoz majd-e problémád. Egy ismerősöm átvészelte a covidot mindenféle tünet nélkül, csak röhögött rajta, hogy ez semmi .. aztán elkezdett gyúrni és kórházba került miatta szövédmények miatt a szívével probléma lett --- a covid miatt.


Egy másik ismerősöm ugyanúgy tünetmentesen vészelte át, és utána embóliát kapott ...


Szóval én azért nem vetném el azt se, hogy mindenki vizsgáltassa ki magát, még te is, akkor is ha "úgy érzed nem estem át" rajta, mert tünetmentesen áteshettél és később gondokat okozhat ...

2021. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!