Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálja mindenki a...

Miért utálja mindenki a semlegeseket? Ennyire a "velünk vagy ellenünk" elv uralkodik a politikában?

Figyelt kérdés
A fideszesek utálják az ellenzékiseket és viszont. Oké. De utálják azt is, aki nem utálja az ellenzéket. És az ellenzék is utálja, aki a fideszt nem. Egybemossák az ősellenségükkel. Pedig csak ki akar maradni ebből az egészből.

2021. ápr. 5. 16:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
A leghitványabb ember az aki se ide, se oda nem áll. Ettől már csak az a senkiházi undorítóbb, aki mindig oda áll, ahol az erőt sejti.
2021. ápr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%

Mert a semleges emberek félnek véleményt nyilvánítani.

Semleges embert még annyiba se nézek mint egy Fideszes szavazót.

Egy ellenzéki.

2021. ápr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%

aki ebben a helyzetben képes semleges maradni, az egy aljas áruló

az ő közönye maitt élünk ebben a fosban

2021. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%

Aki "kimarad az egészből" az gyáva vagy lusta vagy ostoba. Vagy mindhárom egyszerre. Melyiknek jobb lenni?

Gyáva pont mert "Jaj nem akarom, hogy ez vagy az utáljon" lusta mert nem követi a politikát és végül ostoba mert hagyja, hogy mások döntsenek helyette.

Az ilyen ember szerintem megvetendő.

2021. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Én azt látom, hogy aki függetlennek mondja -hazudja- magát, az dékás. Még csak nem is szoci vagy zöld, de néhány éve a dékának szónokolt, aztán eltüntette a leleplező posztokat a fb-járól. Nem egy, nem 2.
2021. ápr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
33%
Mert ez ellentmond a "divide et impera" (oszd meg és uralkodj) politikának.
2021. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
Hát ha nem "gennyes tus" és "redvás szendvics" között kéne választani akkor megfontolnám hogy szavazzak. Lássuk csak részletesen. Amit a Ner 2010 után művelt az bármelyik gondolkodni képes minimális erkölcsi érzékkel rendelkező ember számára elfogadhatatlan. Rájuk nem tudnék szavazni. Az MSZP és utodpártjai (DK Párbeszéd) én személy szerint szintén nem fogok soha a büdös életben szavazni, és olyan összefogásra sem vagyok képes, akik velük összeálltak. Hajlanék egy jobbikk LMP koalícióra de ez szinte lehetetlennek látszik sajnos. A momentum sosem volt szimpatikus számomra nagyon túl tolják a gender-feminista sz@rságaikat. A Mi hazánk szimpatikusnak tűnik de ők is nem túl őszinte benyomást keltenek bennem és bizonyos kérdésekben túl szélsőségesek nekem. Jó lenne egy mérsékelt jobb vagy centrum párt, de mivel ilyen jelenleg nincs a palettán ezért skippelek. Ha valakinek ez gyávaság sajnálom.
2021. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%

7

Szóval, neked a Mihazánk "nem túl őszinte benyomást kelt", DE "hajlanál egy Jobbikk-LMP koalícióra".


Azaz neked a jobbik is, meg a zöldek is őszintébb benyomást kelt, mint a mihazánk.


Bocsánat, de ez nem gyávaság, hanem egész más.

2021. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%

Mindenki a felszalámizálódástól fél az Összefogás terén. De nagyon.


Így lett "fideszes" Puzsér, Toroczkai és a Mi hazánk, a Kétfarkú kutyapárt, stb és majd még bárki aki nyer egy kis média hírnevet.


Nálam ez a magatartás nagyon visszatetsző, biztos nem szavazok a Moslékkoalícióra...

2021. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%
Igen 8 a magyargárdázós jobbikra soha nem szavaztam volna. Nekem a jobbik akkor lett szimpatikus amikor kiválltak a mihazánkosok. Persze Vona személyét nagyon nem bírom. Nekem ő olyan mint egy kisorbán remélem nem jön vissza a politikába.
2021. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!