Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire szimpatikus az...

Mennyire szimpatikus az ellenzék "ha nem ránk szavazol, akkor hülye vagy" hozzáállása? Hatékony szavazatszerző kampány?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 18:35
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
27%

10-es, khm, szerintem leginkább itt a gyakorin folyik ez a csapból. :-)))


Olvasom a telex.hu-t, 24.hu-t. Ott nem tapasztaltam ilyet.

2021. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
48%
Itt csak a kötelező propagandát ismételgeti a plebs. Ja bocs, mindig elfelejtem, hogy propaganda csak a mi oldalunkon van. :)
2021. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
61%
Mennyire szimpatikus a Fidesz "ha nem ránk szavazol, nem vagy magyar" hozzáállása? Hatékony szavazatszerző kampány?
2021. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
48%

12-es, hogy mennyire igazad van, látod ez eszembe sem jutott!

GYK Politika rovata = ingyen politikai propaganda helye fizetett bérkommentelőkkel!

Pedig hányszor tapasztaltam már ezt!

2021. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

14

Te mondtad. :) Már csak azt tisztázzuk, melyik oldal dominál itt a Gyk-n.

2021. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Ööööö, jó kérdés.

Szerintem mindkét oldal bérkommentelői és bér-kérdezői megjelennek itt, talán az ellenzéké kicsit többen. Ami érthető is, hisz a Fidesz tudja nyomatni a magáét a közszolgálati 3-4 adón reggeltől estig.

De kedvenceim azok, akik pici, sehol nem hallott pártokról írnak itt. Pl. a Táncsis Balpártról semmilyen híroldalon nem olvastam, csak itt. :-)))

2021. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
58%

Van még egy üzenetük, ha nem ránk szavazol marad orbán.

Ha nem tudtok többet akkor bizony marad orbán, mert ez a két dolog engem nem győzött meg.

2021. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
0%

17

Nyugi a te 1 szavazatod a világon semmit nem befolyásol, maradj otthon a seggeden.

2021. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
79%

18, +1. Mondjuk én nem maradok otthon. ;)

Goldmund, örülök, hogy elfogulatlanul látod az itteni arányokat. Nekem a dékás munkásőr a kedvencem. Mondjuk abból kinézem, hogy meggyőződésből nyomja.

2021. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
55%

Akik azt mondják, hogy az ellenzéknek nincs is ilyen üzenete, hogy ők okosabbak, szebbek, jobbak, árjábbak a többinél, az mégis hol él?


0-24-ben az megy, hogy a Fideszesek patkányok, nem kapták meg otthon azt a fajta inteligens nevelést, mint az ellenzékiek. A Fideszesek vidéki krumpliparasztok, közmunkások, aljanép, cibbek, demens, buta nyuggerek, tanyasi gereblyeforgatók, személyes kedvencem egy Klubrádió(?asszem)beli megnevezés volt: Bögölyszarpuszta (ahol a Fideszesek élnek) . M1 agymosottak, akik nem annyira felvilágosultak, hogy 4!44-et meg telexet olvassanak. A csúti O1G s*ggnyalói, birkák.

2021. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!