Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire szimpatikus az...

Mennyire szimpatikus az ellenzék "ha nem ránk szavazol, akkor hülye vagy" hozzáállása? Hatékony szavazatszerző kampány?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 18:35
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
19%

20

A tényeket most miért tagadnánk? :)

2021. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
87%
21. Ha másért nem, hát azért, mert nélkülünk ti kevesek vagytok. Ha meg se próbáljatok elhitetni, hogy nem gyűlöltök minket, hogy szeretnétek győzni?
2021. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Már a minket alatt kiket értesz?
2021. ápr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Olvass vissza, ha elvesztetted a fonalat.
2021. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Vadai Ágnes konkrétan posztolt ilyent az FBn, aminek a lényege, aki nincs velünk az ellenúnk van de Gyurcsin es főleg Dobreven nagyon erezni ezt a bolsevik mentalitast. Schiffer András konkretan annak nevezte őket. Csak mondom mi előtt fideszes lennek, mert megmondom az igazsagot erröl a sötét szektaról.

Rendkivül visszataszító es ellenszenves az indulattol fűttőt erőszakos stílusuk.

2021. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
38%

Én csak egy "független" állampolgár vagyok, részemről sosem láttam-hallottam ilyesmit az ellenzéki pártoktól.

Ez inkább a fidesz mentalitása, eltaposni mindenkit, aki nem fideszes...szerintem...lehet a kérdés is csak provokáció, passz.

2021. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
26%

Most írtam hogy Vadai konkretan ezt posztolta.

Ezen borult ki Schiffer es lebolsevikozta!

Egyébbkent nagyon jellemző rajuk ez a "mindenki fideszes aki nem rank szavaz" mentalitas.

Eleg csak Dobrev es Vadai gyülölettől izzó abrazatat nezni. Ezekre bizni egy országit??? Uristen!

2021. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Hol posztolta ezt Vadai? Valami bizonyítékot is mutass, ne csak vádaskodj meg fantáziálj.
2021. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%
Facebookon. Nezd meg es keresd vissza ha le nem törölte. Eleg nagy felzudulas volt rajta. Vak vagy ha nem lattod hogy ilyenek. Minden mervado nem fideszes embernek ez a velemenye mint Schiffer vagy Puzsér
2021. ápr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
37%
Szóval semmi bizonyítékod nincs. Akkor miért hazudozol?
2021. ápr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!