Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A héten kinyithatnak az...

A héten kinyithatnak az edzőtermek is? A jogszabály szerint “nyithatnak a szolgáltatók”. A kérdés, hogy az edzőtermek is szolgáltatónak számítanak e? Szerintem igen.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
szerintem nem.
2021. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
nem
2021. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom a fodrász miért elöbbrevaló a konditermeknél
2021. ápr. 5. 21:59
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Aki a jelenlegi helyzetben a nyitásról ábrándozik, az nyilvánvalóan elmebeteg. A konditerem meg pont nem létszükséglet. Tornászni otthon is lehet, én is azt teszem, simán túl lehet élni.
2021. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem szolgaltato. Szerintem kezdd el intezni te is az igazolast :D
2021. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hiába, egy kisvárosban lakok és itt elég gyökér a tulaj, nem enged be senkit, aki november után szerzett kamu igazolást
2021. ápr. 5. 22:35
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Gödényét kinyitják hogy megnyugodjon, a tobbit nem.
2021. ápr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon helyes, hogy nem engedi be a korrupt élősködőket....
2021. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy a sok túlsúlyos meg krónikus beteg miért akar minket is lehúzni a saját szintjére..
2021. ápr. 6. 19:37
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
4 éve kondizom, de kurvára nem oké, hogy míg te egy papírral mehetsz, mert van egy haverod komád, akit lefizetsz, majd nyerítve pózolgatsz másoknak, hogy te elintézted, hogy mehess, míg a másiknak nincs olyan ismerőse, aki ezt elintézte volna, az meg szív...de az egész storyban a legundorítóbb, hogy örülne, hogy mehet edzeni és kussba lenne, helyette telibe nyeríti a facebookot meg az instát, majd fél nap után azon nyerítve hisztiznek vagy hisztiztek, hogy ne legyen igazoláshoz kötve az edzés,mert nem fair azokkal szemben, akik nem oltják be magukat.
2021. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!