Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy szolgáltató össze-vissz...

Ha egy szolgáltató össze-vissza vonogatja le csoportos beszedéssel a havidíjat, tehetek ellene valamit?

Figyelt kérdés
Minden hónapban teljesen más napon vonják le, néha 28.-án, néha 2.-án. Ez csak azért probléma, mert most pl az történt, hogy nem vontak a hónapban, aztán küldtek egy értesítést, hogy fizessem be átutalással, különben bünti lesz. Azonnal átutaltam, erre most, 31.-én levontak egyszerre 2 havi díjat- egyet a jövő hónapra már most, egyet arra, amit elutaltam, szóval már azt sem tudom, hol tartunk. Volt már ebből probléma, rengetegszer csúszkál jobbra-balra, befizetem, aztán levonják mégis, aztán következô hónapban kompenzálnak, de annak a hónapnak a végén vonnák már a következőt (amit nem tudnak, mert nincs keret, hiszen semmi értesítést nem kapok, hogy "na paraszt tegyél a számládra pénzt, mert előre levonjuk"), így csúszik, és már csak az üzenet jön, hogy utaljam el, elutalom, levonják duplán....... És így megy ez sokszor. Kértem átutalást, az drágább, holott a szolgaltatas annyit sem ér, mint amit most fizetek érte. Kértem, hogy állítsanak be egy bizonyos levonási dátumot, azt nem tudják megtenni. Érdekes, van eg hitelem, gyonyoruen vonjak minden hónap 11.-én, soha egy napot nem csúszott, én pedig gyonyoruen biztositottam rá a keretet minden hónapban, mert tudtam, mikor vonják. Nincs valami jogszabály, vagy bármi, ami kötelezi őket ennek a nevetséges eljárásnak a megszűntetésére?

2017. szept. 1. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én minden hónapban kapot számlát (van, amit a postás hoz, van, amit emailben kapok), azon rajtavan, mikor fogják levonni. Ez nem minden hónapban ugyarra a napra esik, egyik szolgáltatónál sem. A hitel az más, ne keverd ide. Fizesd be online (ne átutalással, hanem mintha vásárolnál), az ingyenes.
2017. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy az én számlámon ez nincsen rajta. Ha bármilyen formában jeleznék előre, nem lenne semmi gondom. Vagy, ha legalább lenne egy intervallum, hogy 05.-15.-ig valamelyik nap, de ez sincs, van, hogy 2.-a, 11.-e,22.-e, ahogy esik.
2017. szept. 1. 13:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs rajta, hogy mi a fizetési határidő? Milyen szolgáltató ez?
2017. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik cég ez?
2017. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szolgáltató, többet nem szeretnék írni.
2017. szept. 5. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!