Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A beoltottak mehessenek...

A beoltottak mehessenek étterembe, vagy szállodába - szeretné a kereskedelmi iparkamara. Te mit tartanál igazságosnak?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 20:54
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
97%
Mindenki mehessen. Eddig sem volt semmi ok a lezárásokra.
2021. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
40%

#13

Én személy szerint adatnék magamnak olyan chipet vagy implantátumot, ami figyeli a vérnyomásom, pulzusom, véroxigén szintem, vércukrom, testhőmet. Esetleg lehetne felőlem gps lehetősége is.

Ami az életfunkciók figyeléséről szól az amiatt is lehetne hasznos, mert akár mobil aplikáción keresztül hívhatná a mentőket is, ha pl szívinfarktus jeleit mutatod, vagy pl ha magas nagyon a vércukrod, akkor is tudna szólni, ha lázas vagy szintén figyelmeztethetne. Meg tényleg sok hasznos dolog lehetne egy ilyenből.

Gps meg pl az esetleges emberrablás esetén tudna jól jönni. Vagy ha valamilyen oknál fogva nem találnak. Én nem félek attól hogy a kormány leköveti, hogy melyik boltba járok. Vagy hogy lehallgatnak, hogy milyen pizzát rendelek, vagy hogy szüleimmel mit beszélek.

Én támogatnám az ilyen fejlettebb technológiában rejlő lehetőségeket. A lehallgató készülék és a nyomkövető eszköz úgy is itt van a kezemben. A műholdakkal már akármit is láthatnak. Szóval ettől kár félni. Aki szemmel akar tartani az megteszi. De ezekben lenne lehetőség.

2021. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
0%
Itt nem az a kérdés, hogy megérdemlik-e. Az nem érdem, hogy valaki 80 éves és ezért előre került az oltási sorban. De mindannyiunknak jó lenne, ha az éttermek nem mennének csődbe - és ennek a legcélszerűbb módja, ha legalább azokat odaengedjük, akik nagy valószínűséggel már védettek. Nem azért, hogy az oltottakat megjutalmazzuk.
2021. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
96%
#19 nyárra valószínű minden veszélyeztetett és oltást kérő, valamint vírusrettegő be lesz oltva. Mégis kire jelentenék kockázatot, ha nem kötelező pl vendéglátóhelyekre menni? A boltokban meg úgyis maradnak a védelmi intézkedések valószínű, nem tudom mire ez a nagy oltáskényszer hiszti, de rohadtul visszás, sok ember kedvét elveszi az oltástól.
2021. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
0%

17

Nem célom meggyőzni téged, mert tudjuk mind a ketten, hogy te szarsz arra, amit mondanak azok, akik ezt értik is. 10-es máris mondott egy kis segítséget neked, ami csak egy azokból az érvekből, amik miatt totális f@szságot írtál a 7es kommentben

2021. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
97%
#25 ja hogy az érv volt? 😮 azt hittem csak a szokásos demagógia. De ok, kezdjük el az ellátás megtagadását, akkor kérem szépen ne vonják el a fizumból a hozzájárulást és befizetek magánbiztosítóhoz. Csak ne csodálkozz, ha egyszer így elkezdik az ellátás megtagadását és valami ok miatt te is sorrakerülsz.
2021. ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

#25


"csak egy azokból az érvekből, amik miatt totális f@szságot írtál a 7es kommentben"


A 7-es komment nem a tiéd?

2021. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk igen,én is szívesebben fizetnék magán orvosnak (pl abból amit TB hozzájárulásként ellopnak).
2021. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
0%

26


Látod, milyen buta vagy? A lényeg az volt abban a kommentben, hogy nem, nem azért nem mehetsz te addig mindenhova, bárhogy, mert lefertőzöd az oltottakat. Hanem azért, mert, ha te, és a társaid betegek lesztek, és sokan, akkor kaputt EÜ. Alapvető logika kellett volna a megfejtéshez, de híjján vagy, mint látjuk.


Egyébként jó, ne fizess. A gyógyszereket ezentúl teljes áron fizeted ki. Csak mondom, hogy alsóhangon 30 ezernél kezdődik egy antibiotikum.

2021. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
0%

27


Ja de, 7est akartam írni... Fáradt vagyok már, meg a buták is leszívják az energiám

2021. ápr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!