Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek sírják vissza a "régi"...

Minek sírják vissza a "régi" életet sokan, amikor a covid világa sokkal jobb?

Figyelt kérdés

-Nincsen tele külföldi turistával az ország, nem kell őket elviselni

-Nincs többé AirBnB, már nagyon olcsón is lehet lakást bérelni

-Home Office lehetőség van szinte mindenkinek ami sokkal kényelmesebb és nem kell a cégeknek irodaházat bérelniük méregdrágán.

-Egyre több dolgot lehet intézni online sőt mobil alkalmazásról, nem kell mindenhova személyesen ugrálni

-Nincs húgy és szarszag az utcákon, legalábbis nem annyira mint régen a turizmus buliőrületben volt


És még sorolhatnám, rengeteg dologban megkönnyítette az életünket a koronavírus. Alapvetően egy nyugodtabb világ, kevesebb nyüzsgés, kevesebb tömegnyomor, több csend és nyugalom, relax és chilling van.

Minek sírják vissza a covid előtti életet a birkák? Egyedül a maszkviselés értelmetlen hülyeség a többi az teljesen oké.



2021. ápr. 8. 22:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
95%
Menni akarok edzeni
2021. ápr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
edzél otthon
2021. ápr. 8. 23:33
 13/25 árokpart ***** válasza:
86%
Kérdező! Attól még, hogy esetleg utálod a munkahelyedet és netán a kollégáidat és azért örülsz a Home Office-nak, viszont azért ne más legyen már a hibás és ne akard emiatt másra is ráerőletni ezt a bezárkózosdit.
2021. ápr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
24%

"-szeretek sportolni"


Azt most is lehet. Én mindennap edzem 2x is, fogytam is a korlátozások ideje alatt. Amúgy a kérdező nem én vagyok mielőtt meggyanúsítotok de eleve az ilyen kérdések közt vannak trollok is még ha nem is mind az de muszály minden kérdésnél személyeskedve beszólni a kérdezőnek? Bár gyakorin vagyunk tudom.

2021. ápr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom ez egy troll kérdés mert ennyire hülye nem lehet valaki.Most te könnyen beszélsz hogy otthon vagy a home office-on és "dolgozol" vagyis inkább élőskodsz,de mi van azokkal akik valódi értéket teremtettek és elvesztették a munkájukat


Amúgy ügyes troll vagy

2021. ápr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Mi a rák az a erbéenbé?
2021. ápr. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
86%

Mert sokan szeretnek eljárni étterembe, haverokkal meginni 2 sört, a vendéglátosok meg nem éhen halni.


A home office sok helyen maradni fog szerintem ahol megoldható.


Az online ügyintézés szintén.


Az albérlet árak csak részben az Airbnb miatt estek vissza, ez mindenképp korrigalódni fog.


Ha nem szereted a turistákat érdemes az agglomerációba költözni. Mert turisták nyilván lesznek. Legyenek is, a gazdaságra igen káros lenne, ha megállna a turizmus.

2021. ápr. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a tizennégyes a kérdező másik regisztrációval.
2021. ápr. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
86%
Kár, hogy ez egy trollkérdés, mert maga a kérdésfeltevés számomra érdekesnek tűnt és szívesen mesélnék arról, nekem mi nem tetszik a COVID világában. Viszont se időm, se energiám nincs arra, hogy egy trollal húzalkodjak.
2021. ápr. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az itt felsoroltak egy kivételével (hugyszag) jobbak voltak mint a mostani.

Így hogyne sirnám vissza.

Nem mindenkinek olyan jó ez mint neked.

2021. ápr. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!