Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet, hogy Orbán elhamarkodta...

Lehet, hogy Orbán elhamarkodta a nyitást, és ezért növekszik megint a fertőzöttek száma?

Figyelt kérdés
Ezúttal Orbán koorta el? A foci mániája miatt kellett ennyire kapkodni a nyitással? Most aztán megint jól megszívjuk? Mit gondoltok?

2021. ápr. 9. 11:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
17%
Remélem újra zárás jön. Ja és itt is leírom, hogy ne írjátok, hogy rettegjek otthon bezárva. Mindenesetre nagyon remélem, hogy újra zárás jön és csak szeptemberben nyitnak részlegesen.
2021. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
29%
Orbán Viktorra szavazok majd 2022 ben.
2021. ápr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%

@11

Miért, akkor mit írjunk? Tőlem aztán bégethetsz egymagad a négy fal közt, az utcára meg szkafanderben meg vegyvédelmi ruhában is kimehetsz, szíved joga, csak tudod az emberek 99,999%-ának már nagyon kivan a fsza azzal, hogy nem mehetnek sehova, mert a partizánkodásért meg több százezres büntetésekkel fenyegetnek. Még ha valóban valami veszélyes vírus lenne, azt mondanám, hogy támogatom, és én magam is félnék, de az aktuális hapci-köhi betegségtől ne kelljen már nadrágot cserélnem, és ne is akarja már pár beszari ránk erőltetni a hipochondriáját. De sajnos a kibontakozóban levő új világrend ellen hiába fotelharcoskodok én is...

2021. ápr. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
45%

"Miért, akkor mit írjunk? Tőlem aztán bégethetsz egymagad a négy fal közt, az utcára meg szkafanderben meg vegyvédelmi ruhában is kimehetsz, szíved joga, csak tudod az emberek 99,999%-ának már nagyon kivan a fsza azzal, hogy nem mehetnek sehova, mert a partizánkodásért meg több százezres büntetésekkel fenyegetnek. Még ha valóban valami veszélyes vírus lenne, azt mondanám, hogy támogatom, és én magam is félnék, de az aktuális hapci-köhi betegségtől ne kelljen már nadrágot cserélnem, és ne is akarja már pár beszari ránk erőltetni a hipochondriáját. De sajnos a kibontakozóban levő új világrend ellen hiába fotelharcoskodok én is..."


TUdod én nem akarok otthon bezárkózni és nem is akarok kimenni vegyvédelmi ruhában te hülye, azért ne ezt íyrjátok mert én nem akarom ezt tenni. Ne írjatok oylat, amit nem akarok érted? Szimplán jöjjön zárás de nem akarok bezárkózni se rettegni. Világos így?

2021. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nem világos, mert nem lehet dugni és szűznek maradni egyszerre. Vagy te mire gondolsz "zárás, de mégsem" alatt?
2021. ápr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az is benne van a pakliban, hogy az aktuális számokat Orbán Viktor adja meg tehát amikor a népet ijesztgetni kell akkor magas az adott halálozási szám amikor pedig az érdeke úgy kívánja akkor alacsony de azt is érdekes lenne tudni, hogy a napi halálozási adatokban vannak-e olyanok is akik már be lettek oltva mert ha igen azt úgysem közlik. Én úgy gondolom, hogy az érdekeltek játszanak a számokkal és mindig olyan számot közölnek ami nekik megfelel. Most fokozatosan csökkenni fognak a halálozási számok, nyárra szinte eltűnnek majd aztán ősszel megint kopogtatni fog a koronavírus, hogy a választások előtt ismét tomboljon. Orbán Viktor egy végtelenül okos ember de az már a nép tragédiája, hogy rossz értelemben.
2021. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%
Mindenesetre -és a gondolataimnak ez a lényege- ha Orbán Viktor a labdarúgó Eb miatt "variál" akkor nyugodtan bele illeszthetjük minden idők legnagyobb magyar gazemberei közé mert aki emberéletekkel játszik a mániája miatt az semmi esetre sem lehet rendes ember. Igaz, hogy ma már a futball 100%-ban üzlet és 0%-ban sport de az emberéletet semmi sem írhatja felül a fontosság terén. És csak arra lennék kíváncsi, hogy ha a "variálása" miatt mégis fellángol a járvány akkor mit fog csinálni mert hamisítani két számjegyű adatokat lehet (még egy-két százat is talán) de ezreket már nem hiszem.
2021. ápr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
37%
Semmilyen labdarúgó Eb, semmilyen Olimpia nem ér fel az emberélettel és remélhetőleg nem is ér többet.
2021. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Engem nem erdekelnel a "hivatalos" napi/heti szamok.Viszont kollegak, ismerosok halnak meg korulottem Covidban.
2021. ápr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
amúgy meg miért olyan nagy baj, hogy lehet menni fodrászhoz? a fodrász mehet boltba, de a boltos nem mehet fodrászhoz micsoda logika o.O a boltban jó sokan vannak, míg a fodrásznál lehet, hogy csak ők ketten...
2021. ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!