Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek alapján jobb, vagy...

Ezek alapján jobb, vagy baloldalinak számítok?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Fontos a hazám, az anyanyelvem, a magyar irodalom illetve a hagyományőrzés, gyerekkorom óta lovasíjászkodom.

Katolikus nagycsaládban nőttem fel, én is hiszek Isten lézetébében.

Nem igazán szeretnék muszlim bevándorlókat, viszont a keresztény menekülteket befogadnám.

Homoszexuális vagyok (sosem volt még párkapcsolatom senkivel, de csak a saját nememhez tudok vonzódni).

Úgy érzem, hogy nincs Magyarországon egyetlen olyan politikai párt sem, amivel 100%-ban egyet tudnék érteni.



2021. ápr. 9. 12:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%

teljesen felesleges beskatulyáznod magad.

az vagy, aki vagy és kész.

politikai döntésben pedig ne a csordaszellem hajtson, hanem körültekintő informálódás utáni meghozott döntés.

2021. ápr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%

10# ne is haragudj de a Magyarországon születtet meleg emberek is MAGYAROK

A kvaanyadat

2021. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ezek alapján jobboldali, bár ez ennyiből nehéz megállapítani. Valami további esetleg?
2021. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

"Valami további esetleg?"

Mire vagy kíváncsi? Ha kérdezel, szívesen válaszolok.

2021. ápr. 9. 13:16
 15/21 anonim ***** válasza:
26%
Minek akartok házasodni? A házasság évezredek óta egy férfi és egy nő szövetsége. Ebbe a homokosok nem férnek bele.
2021. ápr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

13-as vagyok.

Hát lenne pár dolog. Gazdaság, kül- és belpolitika, kül- és belkereskedelem, szociális háló, társadalompolitika, ilyesmik. Leginkább ezekből szűrhető le az ilyen...

2021. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Én az elkötelezett, tartós párkapcsolat híve vagyok, akkor is, ha azt az embert majd egy velem azonos nemű személyében találom meg. És ha egyszer úgy döntök, hogy megtaláltam azt az embert, aki mellett az egész életem le akarom élni, akkor szeretném, ha annak lenne valami hivatalos módja. Felőlem nem kell házasságnak hívnotok, de attól még azt gondolom, hogy a családot a szeretet teszi. (Nekem pl. van egy nagynénim, aki nem is rokonom vér szerint, csak anyum legjobb barátnője, mégis ugyanúgy családtag nálunk. Mint ahogy az ő gyerekei is az unokatestvéreim. A családom. Pedig nem vagyunk vérrokonok.) A bejegyzett élettársi kapcsolatot sajnos sokszor nem ismerik el (akkor sem, ha el kéne), hallottam már a közelmúltból olyan esetről, mikor nem adtak felvilágosítást a kórházban fekvő beteg állapotáról a bejegyzett élettársnak. Ettől félek... Nem akarom, hogyha majd egyszer haldoklom idősként, ne engedjék be hozzám a párom, mert a szemükben ő nem a családom.
2021. ápr. 9. 13:24
 18/21 A kérdező kommentje:

"Gazdaság, kül- és belpolitika, kül- és belkereskedelem, szociális háló, társadalompolitika, ilyesmik."


A kereskedelemhez nem sokat értek :D

A szociális háló szempontjából én fontosnak tartanám, hogyha egy ember akar dolgozni, akkor legyen esélye emberhez méltó életet élni. Az egyik bátyám emiatt kellett kiköltözni külföldre, hogy legyen kezdőtőkéje, mert amikor másfél éve megszerezte a tanári mesterdiplomáját, nettó 135 ezer járt érte. Ebből albérletet sem lehet fizetni... Szóval az ilyeneken mindenképpen változtatnék.

2021. ápr. 9. 13:27
 19/21 anonim ***** válasza:
90%

Bar lehetne lajkolni a kerdezo kommentjet

Sok paraszt homofob bele se gondol hogy emberek nyomora mellett kardoskodik

2021. ápr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
48%

Inkáb azt mondanám, hogy jobboldali vagy. Nem szélső jobb.


Szájert sem a hosszexualítása miatt "utasította el" a fidesz. Elég nyilvánvaló volt öltöny/bakancsban, szivárvány színű zokniban. Egy hülyesége miatt mondott le ő maga.

2021. ápr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!