Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek alapján jobb, vagy...

Ezek alapján jobb, vagy baloldalinak számítok?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Fontos a hazám, az anyanyelvem, a magyar irodalom illetve a hagyományőrzés, gyerekkorom óta lovasíjászkodom.

Katolikus nagycsaládban nőttem fel, én is hiszek Isten lézetébében.

Nem igazán szeretnék muszlim bevándorlókat, viszont a keresztény menekülteket befogadnám.

Homoszexuális vagyok (sosem volt még párkapcsolatom senkivel, de csak a saját nememhez tudok vonzódni).

Úgy érzem, hogy nincs Magyarországon egyetlen olyan politikai párt sem, amivel 100%-ban egyet tudnék érteni.



2021. ápr. 9. 12:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%

Egy 18 éves szűz homár :DDD


Tök mindegy mi vagy, előbb-utóbb meglibban a fajtád. Költözz nyugatra homárkodni, itt nem szeretnénk ilyeneket látni.

2021. ápr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 molnarmarcell21 ***** válasza:

A bal- és jobboldaliság alapvetően nem ezeket jelenti. A kérdés az, hogy szerinted:

1) a hátrányos helyzetűeket kell annyira támogatni, hogy azonos esélyük legyen az előnyösebb helyzetűekkel az életben

2) a hátrányos helyzetűeket nem kell támogatni, mert az emberek önerőből is eljutnak az őket megillető helyre.

2021. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Éretlen személyiség vagy. Nyilván alapvetően fiúközösségben voltál eddig, ezért vagy bizonytalan magadat a szexuális orientációt illetően, ami tapasztalat híján legfeljebb homoerotikus jellegű (még). Majd kinövöd. Keveset tapasztaltál saját magad, ismereteidet a csládból és az iskolai oktatásból szerezted. Nem vagy se ilyen, se olyan.
2021. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Amíg nem akarsz gyereket átoperáltatni, nem üldözöd a keresztényeket, nem ártasz a heteróknak ha módodban ál, ha nem ez alapján szavazol egy dalversenyen, a szexualitásod a magánügyed. A jobb vagy baloldaliság egy fogyatékosság. Az EMBER egyszerre mindkettő.
2021. ápr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

"Amíg nem akarsz gyereket átoperáltatni" - Az a transzneműség, nem értek hozzá, én meleg vagyok. De arról hallottam, hogy sok transz gyerek megöli magát, mert a szüleik nem engedik a nemváltó műtétet. Azt gondolom, az ő esetükben ha a pszichiáter is megállapította, hogy ez nem egy hirtelen fellángolás, akkor engedélyezni kéne.


"nem üldözöd a keresztényeket" - Miért üldözném??? Apám-anyám, testvéreim is keresztények :D


"nem ártasz a heteróknak ha módodban ál" - A legjobb barátaim is mind heterók, megint itt a kérdés, MIÉRT AKARNÉK ÁRTANI NEKIK?


"ha nem ez alapján szavazol egy dalversenyen" - Nem.

.

2021. ápr. 9. 12:44
 6/21 A kérdező kommentje:

"Éretlen személyiség vagy. Nyilván alapvetően fiúközösségben voltál eddig, ezért vagy bizonytalan magadat a szexuális orientációt illetően."


Nem vagyok bizonytalan. 14 éves korom óta tudom, hogy kizárólag a fiúk érdekelnek. De katolikus suliba járok (most fogok végezni), itt nyilván hallgatnom kell erről, mert nem akarom, hogy kidobjanak.

2021. ápr. 9. 12:46
 7/21 anonim ***** válasza:
4%

5-> A gyermek nincs döntés hozó állapotban ezért nincs is büntető jogi felelősége, miért dönthetne ilyen fontos kérdésben?

Nem üldözöl keresztényeket- én mint társadalmi jelenségeket hoztam fel, ma ugyanis ez divat lett.

Nem ártasz heteróknak- saját példámból indultam ki, egy elutasított meleg invitálásnak komoly negatív retorziói értek.

Valamiért az eu.viz.dalversenyen elsöprő többséggel nyernek meleg előadók évek óta, akiknek a dalit azóta sem játszák.

Örülök hogy Te mentes vagy ezektől de én nem tudlak felpontozni.

2021. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"A gyermek nincs döntés hozó állapotban ezért nincs is büntető jogi felelősége, miért dönthetne ilyen fontos kérdésben?"


Mégegyszer mondom, a transzneműségnek semmi köze a homoszexualitáshoz, ezért kb. annyira értek hozzá, mint te. De szerintem ha emiatt inkáb megöli magát egy gyerek, mert nem engedik átműtetni magát (pl. Leelah Alcorn-történet) az a rosszabb verzió. Akkor már inkább a műtét.

2021. ápr. 9. 12:57
 9/21 A kérdező kommentje:
Nyilván a gyereket itt nem az 5 évesre értettem, de valahol 14-16 körül már több köze van a saját testéhez, mint a szüleinek. Én keresztény suliba járok, de itt is a legtöbben már 15 éves koruk környékén elkezdték a szexet. Mármint a heterók :D
2021. ápr. 9. 12:59
 10/21 anonim ***** válasza:
3%
Káros vagy a magyarságra 3uzi!
2021. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!