Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már majdnem minden 2. Magyar...

Már majdnem minden 2. Magyar be van oltva, aki meg nem az már volt koronás, miért nem csökkennek a fertőzési és halálozási adatok?

Figyelt kérdés
Ráadásul korlátozás vannak
2021. ápr. 10. 11:42
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
39%
Mert nem akarják hogy csökkenjenek. Az említett adatok mindegy milyenek, nem cél a járvány vége a vezetőknek.
2021. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
66%

1. Sokan csak 1 oltást kaptak még, és nem veszik figyelembe, hogy az még nem igazán véd.

2. A betegségen átesettek jó része már nem védett.

3. Ezek csak olyan "se hús-se hal" jellegű korlátozások, és sokan még ezeket sem tartják be.

4. A brit mutáns fertőzőképessége nagyobb, mint az eredeti vírusé, és állítólag most már az a domináns típus.

2021. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
11%
Minden második magyar már be van oltva vagy elkapta a vírust, már ellenálló lehet, de a másik fele a népességnek meg nem. Így bőven van még esély a fertőzés terjedésére. A járványügyi korlátozásokat sokan lazán veszik, főleg a fiataloknál tapasztalom, hogy összejárnak, csoportosulnak, terjeszthetik a vírust.
2021. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
81%
Tévesek az információid. Jelenleg a lakosság durván 30 százaléka kapott oltást, mindkét oltást pedig ezek kevesebb, mint fele kapta meg.
2021. ápr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 Barbell Deadlift ***** válasza:
77%

Majdnem minden második magyar?? Ilyet még a propaganda média sem hazudott.

Egyébként meg nem elég "beoltani" valakit, több hét, mire kialalul egy megfelelő immunválasz. Akiket egy hónapja oltottak be, azok nagyjából már védettek, tehát max másfél millió ember. Ez azt jelenti, hogy ha bemész egy áruházba, 100 emberből 15 az, aki védett. Ez elég kevés még ahhoz, hogy csökkenjen a napi esetszám.


A korlátozásoknak akkor van értelme, ha be is tartják. Az elmúlt 2 hétben 4 esetről hallottam, hogy az igazolt vírusfertőzött személy boltba ment, vagy dolgozni.

2021. ápr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
74%
Lehet én nem figyeltem földrajz órán, de mintha kis hazánk lakossága nem 5,5 millió fő lenne(~2,75 millió "beoltott"). De még ez a szám is hülyeség, mert valójában csak 1-1,2 millió fő van beoltva mindkét dózissal, szóval max ennyi tekinthető védetnek.
2021. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
32%
Azért mert kamu adatok. Még ha létezne is koronavírus az akkor is olyan gyönge lenne mint a harmat és nem tudna senkit megfertőzni.
2021. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
74%

Kevesen olvasnak virológus tájékoztatókat, ami szerint az első oltást kapottak fertőződhetnek és fertőzhetnek, a második oltás után se alakul ki teljes védettség, esetleg enyhe tünetekkel fertőződhetnek úgy, hogy másokat már nem fertőznek.

Ez utóbbi állapottól még messze a lakosság, ami nagyjából 70-80 százalékos átoltottságnál következik be.

2021. ápr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 Barbell Deadlift ***** válasza:
65%

"Még ha létezne is koronavírus az akkor is olyan gyönge lenne mint a harmat és nem tudna senkit megfertőzni."


Ha nem létezik, akkor honnan tudod, hogy ha létezne, senkit sem tudna megfertőzni?

2021. ápr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
33%
Én sokáig komolyan vettem a szabályokat, mégis elkaptam. ùgy kaptam el március elején, hogy az azt megelőző 3 hétben szó szerint senkivel nem találkoztam, itthon ültem csak, annyi volt az összprogramom, hogy 2-3 naponta elmentem maszkban a boltba, kezet is mostam, kezet is fertőtlenítettem, mégis elkaptam. Azóta tudom, hogy semmi értelme nincs a korlátozásoknak. A vírusok nem úgy történik, ahogy a kormányok elképzelik, hogy az emberek összejárnak, aztán csak úgy terjed a vírus, a vírutsrejdésébe nincs logika. Egyébként vannak olyanok is, akik szarnak az egészre, mégse kapják el, mások, mind amilyen én voltam meg betartják, mégis elkapják.
2021. ápr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!