Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Május 10-én úgy nyitnak ki a...

Május 10-én úgy nyitnak ki a sulik, ahogy jan 11-én feb 1-én, feb 22-én, márc 1-én, márc 8-án, ápr 7-én, ápr 19-én?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 11. 11:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Igen Bazsika, jöttél veszekedni megint?
2021. ápr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
99%
Te ezeket a dátumokat észben tartod? lol
2021. ápr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
Nyugodj le.
2021. ápr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%
Attól meg már frászt kapok ha meglátom nálad hogy a "csúti" "a zorbán" és társai. Ritka irritáló ember vagy. Nem csodálom, hogy magányos vagy és gyakorin éled le az életed.
2021. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindegy? Te úgysem jársz iskolába. Elég az a 4 osztály. :-)
2021. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
78%

Erkölcsileg lehet halott(nak tartod) :D

De agyilag te vagy a halott :D


Feltételezem, hogy amiatt nem akarsz vissza menni az iskolába, mert önbizalom hiányod van és kényelmetlenül érzed magad a suliban. Ezt a feltételezést azt támasztja alá, hogy a sokadik kérdésed írod ki ami csupán egy önigazolás és mint tudjuk, az önbizalom hiányának az egyik jele az önigazolás :)


A problémádat az oldaná meg, ha elkezdenél valamit tenni az életeddel - levonva a gyakorin való grindolást -, mert életed végéig nem tehetsz itt fel ilyen buta, önigazoló kérdéseket, mely csak az önbizalmad hiányát még jobban erősítik.

Ehelyett kezdj el tanulni valami olyat ami érdekel, fejleszd magad, járj közösségekbe. Iszonyat kényelmetlen lesz de kényelmetlenségeket kell bevállalni a jó érdekében. Senki sem lett még sikeres ember az életében, semmittevéssel és kellemetlenségek - tudatos - bevállalása nélkül.


Folytathatod azt amit csinálsz, de magad alá ásod az egész életed.

2021. ápr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

"Feltételezem, hogy amiatt nem akarsz vissza menni az iskolába,"


nem is megyek SOHA többet mert végzős vagyok.

Én már örökre megúsztam a retkes trágyaszart amit KÖZOKTATÁSNAK neveznek. Aztán az NKE-n ahova megyek tovább csak nem lesznek nem ma barnult "tesók".

2021. ápr. 11. 11:54
 8/31 anonim ***** válasza:
78%

Arról meg te tehetsz, hogy nem ma barnult tesókkal jársz egy iskolába, mert olyan jegyeid voltak a felvételikor..

akkor kellett volna gondolkodnod

2021. ápr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

"akkor kellett volna gondolkodnod"


Nettó mindegy mert a középsuli úgyis csak belépő az egyetemre ennyit szabad tőle várni semmi többet. ahova akarok bejutok (voltaképp már bejutottam...) és ennyi.

Átmeneti trágyadomb semmit több.

2021. ápr. 11. 11:59
 10/31 anonim ***** válasza:
78%

"Aztán az NKE-n ahova megyek"


Minek mész továbbtanulni? Akkor is itt fogsz rinyálni,hogy mikor kell majd bemenni?


Ha meg nem mész soha többet középiskolába,minek írsz róla 5000 kérdést?

Továbbra is ajánlom a pszichológust. Komolyan mondom!!

2021. ápr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!