Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeretnék blogot indítani,...

Szeretnék blogot indítani, azonban vannak aggályaim, szeretnék tanácsot kérni. Vélemények?

Figyelt kérdés

Igazából már próbálkoztam az Indexen jó 5 éve. Ki is emeltek sokszor, de azóta ismerőseim is hasonlókat mondanak:

1, Szinte minden a Fészre tevődött át

2, A blogok felett eljárt/ eljáróban az idő

3, Az Index háza táján bekövetkezett változások


Ti mit gondoltok?


Nem politikai blogot akarok, amolyan művészetis, kreatív blogot.

Mit gondoltok?


Indexre érdemes még visszamenni, vagy wordpress?



2021. ápr. 11. 18:46
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Meg persze érdekelne a reklámelhelyezés is.

Melyiknél van erre nagyobb lehetőség?


Minőségi írásokat képzelek el.

2021. ápr. 11. 18:48
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Csinálj vlogot a youtuben
2021. ápr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Régi vágású ember vagyok, meg blogolni és nem vlogolni akarok, és már dolgoztam újságíróként is, igaz nem olyan nagy beosztásban, meg megyei lapnál is kaptam ajánlatot, csak nem fogadtam el, mert az olyan cikkeimet le se sz_rták amiben idő meg munka volt és tartalom, így visszautasítottam.


Én tényleg minőségi blogot akarok létrehozni ha ennek van még létjogosultsága.

/De egy helyi lapban már írok, igaz, csak most indult és két havi lesz, szóval pénz nem mostanában lesz, ha lesz/

Bloggal a saját lábamon akarok állni, és normális cikkeket írni.

2021. ápr. 11. 19:03
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

Lehet hogy régi vágású vagy, de ha nem haladsz a korral, akkor eljár feletted az idő!


A minőségi vlogra még talán-talán ki tudnál hosszas munkával alakítani egy sznob közösséget, de szerintem ez blogra már reménytelen.

2021. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Sajnos bevallom én is így látom, hogy a blogok halottak... De hátha még van kis élet bennük. Vagy max betársulni valmi nagyobb netes portálba.


És pls jelentsük azt a lőtéris kur_va anyját.

2021. ápr. 11. 19:13
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

#5 vagyok:


Ismerős a problémád. Gondolom az a gond hogy írásban nagyon jó vagy, de beszédben nem.


Ha így van akkor próbálj valami új, a kettőt ötvöző megoldást kitalálni.

2021. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%

#5 vagyok:


"hátha még van kis élet bennük."


Egy haldokló ágon akarsz jövőt építeni?

2021. ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó, tévedsz.


Pl ha cikket akarnék én írni egy történelmi tárgykörben, vagy közművelődésben, azt nem tudnám leredukálni "YT időre, szintre/

Vannak jó dolgok YT-on, nem is egy ilyen, de én úgy látom, hogy a legtöbb nagyon tömör és egy behatárolt időn belül mozog. Ezt én nem akarom.


Amúgy meg csúnya is vagyok :D

2021. ápr. 11. 19:17
 9/21 A kérdező kommentje:

azt kihagytam, hogy ezt mélyebben is akarom megcsinálni.

Ki nézne meg egy minimum 45 perces videót, főleg a fiatalok között?

20as vagyok.

2021. ápr. 11. 19:19
 10/21 molnarmarcell21 ***** válasza:
80%

1) Még mindig a blog.hu a leglátogatottabb oldal. Ha elég jó vagy, lehet, hogy átvesz a 444, mint a többieket. Amúgy persze, YouTube, Facebook, ezeken lehet a legnagyobbat tarolni.


2) Ha úgy állsz hozzá, hogy csak a látogatottság számít, akkor nem lesz hosszúéletű. Én is 6 éve blogolok közel nulla látogatottsággal, de leszrom, mert nem másoknak csinálom :)

2021. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!