Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik Gyurcsány Ferencet jó...

Akik Gyurcsány Ferencet jó politikusnak és embernek tartják, és szavaznának rá ( vagy az általa vezetett összefogásra), miért gondolják ezt? Mennyire" ismerik" egyáltalán a korábbi életét, politikai teljesítményét?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 09:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%

#1-es vagyok, csak szimplán leírtam a baloldali gondolatmenetet.


Én utálom a Fideszt, viszont a Gyurcsány kormány amit művelt 2005-2006 között az annyira szánalmas volt, hogy annál lejjebb nincs. Gyakorlatilag ha tovább folytatódott volna a pénzszórás az MSZP részéről most ott tartanánk mint Görögország. (Konkrétan bármilyen területen akartak fejleszteni azt tovább rontották, egészségügy, MÁV, SZJA...)


Orbán alatt meg ott járunk hogy 2014-ig bírtam őket, de tényleg amit az MSZP elrontott ők nagyjából helyrerakták, viszont 2014-től a korrupció, Paks2, most már Mészáros Balaton, Kohéziós alapok elsikkasztása, kis-közép vállalkozások megsemmisítése/ellehetetlenítése, a multik már annyira jelen vannak, hogy a kivont tőke mennyisége lassan meghaladja az EU-s támogatás mértékét.


Az ellenzéki összefogásból az Új Világ Néppárton kívül egyikkel sem tudok szimpatizálni. Sok Momentumos ismerősöm van, de őszintén mondom ketten közülük teljesen kétszínű, érdekember, semmi értékrended sem képviselnek csak beálltak Momentumosnak hogy felvegyék az önkormányzati juttatást. Másrészt amit képvisel a Momentum őket nem is érdekli, sörözés közben simán kibeszélik a melegeket, kiröhögik az egész pártot undorító, legalja ismerősök voltak, teljesen megszakítottam velük a kapcsolatot. Ezek mennek politizálni, patkány, kétszínű emberek!


Előző választáskor Jobbikra szavaztam, amit akkor Vona Gábor képviselt megvoltam róla győződve hogy megfogja nyerni a választásokat, de annyira elbízta magát, hogy megígérte ha nem nyernek, akkor lemond. Miután ezt bejelentette sorra jöttek a Fidesz felől a kamu rágalmazások, miszerint a Jobbik lebontaná a kerítést, betelepítené a bevándorlókat és hát elhitték az emberek, mivel köztudottan Vona Gábor szimpatizált a törökökkel.

(Hozzáteszem a Jobbik ötlete volt a határkerítés felállítása, amit a Fidesz valósított meg.)


Viszont amit most képvisel a Jobbik, Jakab Péterrel az élen egyszerűen nem látok semmit mögötte, folyamatosan azzal vádolják a kormányt ami a köznép számára szimpatikusan hangzik, de semmi érv nincs mögötte, semmi támasz, ez is szimpla rágalmazás, ujjal mutogatás. Jakab Péter pedig csak azért állt be az ellenzék mögé, mert nyerni akar, állítása szerint Vona ott rontotta el, hogy nem támogatta az összefogást.


Ebből a szempontból viszont ha nyerne a bal oldali ellenzéki összefogás és Jakab Péter kerülne ki miniszterelnökként, úgy a DK és a Momentum is beleszólna a politikájába. Ha pedig Fekete-Győr András kerülne ki miniszterelnöknek, akkor a Jobbik valószínűleg kilépne, de abban biztos vagyok hogy 1 ciklusnál többet nem bírna ki az ellenzéki összefogás.


Ezzel szemben a Mi Hazánk egy teljesen korrekt programmal indul neki a választásnak, minden választókerületben tud saját jelöltet indíttatni és ők képesek a logikus, kritikus gondolkodás alkalmazására.

Sokan szélsőjobbként tekintenek rájuk, de ez ismételten csak egy tévhit, rágalmazás. Ők a magyarságot képviselik, a cigányokat nem kiközösítenék, hanem egy fokozatos folyamat által asszimilálnák. A melegek helyzete pedig ugyan úgy maradna mint ahogy most is. Továbbá arra törekednének, hogy Magyarország minél inkább önellátóvá váljon. 2028-ban pedig népszavazást tartanának arról hogy maradjunk-e EU-s tagország.

De az amilyen odaadást és hazafiságot képviselnek más pártban egyáltalán nincs meg. A baloldalnak a multikultúra az érdeke, a Fidesznek pedig a nyerészkedés, kizsákmányolás. Én keresztény Magyarországot szeretnék, hazaszerető magyarokkal.


[link]


Úgyhogy én Mi Hazánk szavazó leszek.

2021. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%
Gyurcsány tevékenysége olyan, mint egy stand up comedy. Az a baj, hogy az eredménye akár véresen komoly is lehet (amit sajnos a történelem is igazolt), és nemcsak annyi, hogy egy jót röhögünk rajta...
2021. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12# pontosan így gondolom...
2021. ápr. 12. 12:15
 14/16 anonim ***** válasza:
21%
#12: te sem érted meg azt a dolgot, hogy nem Gyurcsányra fogsz szavazni 2022-ben? :D A történelem azt igazolta, hogy Gyurcsány jó lett volna, csak elkúrta. Bárhogy is lesz, ez már kicsit sem mérvadó a jövőre nézve.
2021. ápr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14# te meg azt nem érted meg, hogy aki az ellenzéki Összefogásra szavaz, az Gyurcsányra IS szavaz, hiszen ő is benne van! Sőt, egyik vezére! Te nem konkrétan fogsz pártra szavazni, hanem egy katyvaszra, mégegyszer mondom, amiben igen jelentős tényező Gyurcsány!
2021. ápr. 12. 14:41
 16/16 anonim ***** válasza:
#15: nincs olyan, hogy vezére fogd már fel :D Egyedül a kormánypárti Magyar Nemzet szennylap hívja annak. Semmi köze nincs az összefogásnak Gyurcsányhoz azon kívül, hogy szakmailag benne van, mert gáz lett volna kihagyni belőle.
2021. ápr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!