Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék oltásellenes...

Az ellenzék oltásellenes kampányának hány halálos áldozata lehet?

Figyelt kérdés
Hány embert hülyítettek meg, hogy nem kell orosz meg kínai vakcina, akik ennek az ostobaságnak felülve nem oltatták be magukat, és végül belehaltak a Covid-ba?

2021. ápr. 13. 07:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
11%

Sajnos az a helyzet, hogy mindkét oldal a saját gazdíjai érdekei szerint nyomatja a hülyeségeit.

A ballibbancs propaganda az amcsikat szolgálja, a jobblibbancs propaganda pedig a harácspárt tollasodásában érdekelt.


Köpnek ezek arra, hogy melyik lenne a legjobb az embereknek.

2021. ápr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
95%

Én jelentkeztem az oltásra, a családom jelentkezett az oltásra. Krónikus beteg ismerőseim jelentkeztek az oltásra. Nem kapunk még oltást. Miért??

Nincs vakcina. Ha mi meghalnánk akkor is az "ótás elenes elenzééék" lenne a hibás?? Vagy az Orbán kormány aki nem adott vakcinát?? Nem utasítunk el vakcinát, mindegy az csak oltsanak. Mégsem kapunk. Az új oldalon is jelzi, hogy érvényes a regisztráció. Krónikus beteg haverom hónapok óta vár, de semmi. Itt Orbán az aki "rossz". Mindent megtesz elvileg, hogy legyen vakcina, de mégsincs.

Ha Orbán nem tudja kezelni a helyzetet tegye félre az egóját és kérjen segítséget bárhonnan. Mert nem állapot, hogy a krónikus betegek egy része még nincs leoltva, pedig elvileg "világelsők" vagyunk oltás téren.

Bár azt az eredményt nem láttam. De azt, hogy egy főre jutó halálozásban ténylegesen világelsők vagyunk, azt már láttam. Mert azon a listán tényleg az élen járunk. Egyedül a halottak száma dübörög, nem a vakcina biznisz és pláne nem a gazdaság.

2021. ápr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
92%
A kérdező nyilván fideszes troll és ezért csakis egy megrögzött hazudozó lehet. Viszont nemcsak hazudozik, hanem rágalmaz is - aljas megfontolásokból!
2021. ápr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
25%
Nem arról van szó, hogy nincs elég vakcina, hanem kétségtelen, hogy nem elég hatékony az elosztás. Vannak bőven olyanok, akik még nem kapták meg, pedig veszélyeztetett csoportba tartoznak, máshol meg több a vakcina, mint amennyire igény van. Házidokimnak kampányolnia kellett a betegeinél, hogy el tudja sózni a szputnyikot, mert olyan sokan visszautasították. Itt tulajdonképpen bárkit beoltanak vele, aki jelentkezik, annyi van belőle. Bátortalanul jeleztem neki, hogy engem esetleg érdekel a dolog (pedig nem vagyok veszélyeztetett csoport tagja), tíz perc múlva jött a válaszemail az oltás helyéről és időpontjáról. Lehet, hogy inkább át kellett volna vinni olyan helyre, ahol hosszúak a várakozási sorok. De persze Gyurcsányéknak köszönhetően valószínűleg rengetegen utasítanák ott is vissza. Ez az eredménye a néphülyítésnek...
2021. ápr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

22 te krónikus idiótaságban is szenvedsz?


nincs elég vakcina oké, de ha az ellenzék lenne hatalmon, kb 1 M-val kevesebben lennének beoltva, most néztem a cseheknél fele annyi oltott van, az jobb lenne?


és bizony még megfertőződhetsz és megmurdálhatsz szóval nagyon nem mindegy, hogy mondjuk egy hét múlva kapod meg az oltást, vagy jó pár hónappal később, de te még is úgy állsz hozzá hogy neked mindegy, miközben a számok egyértelműek

2021. ápr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
79%

#25


[link]


Igen a számok egyértelműek. Nézegesd nyugodtan.

A fideszesek meg tapsolják meg az eredményt.

2021. ápr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
84%

'Az ellenzék oltásellenes kampányának hány halálos áldozata lehet?"


Egy DK-s aki az ellenzéki propaganda áldozata.

23700 pedig a kormánypropagandáé?

2021. ápr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
80%

A focistàk már az egész országban be lettek oltva, a középszerű focink végre biztonságban van!

Felcsúton még a labdákat is beoltották, a főnök nem kockáztat! 🙄

2021. ápr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
88%
Tudtommal felnőtt emberek vagyunk, magunk hozzuk meg a döntést, hogy melyik vakcinát fogadjuk el, és melyiket nem. Én pl. nem kértem az oroszt, de nem azért, mert az ellenzék ezt mondta, hanem mert felmerült nálam olyan betegség gyanúja, amire nem ajánlott. Ha emiatt nem kapok időben oltást, és meghalok, az az én döntésem következménye lesz. Felnőtt emberek ne hárítgassák másra a saját elhatározásuk eredményét, és főleg ne használják emberek halálát kicsinyes politikai célokra, mert ennél undorítóbb aljasság nem sok létezik.
2021. ápr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ugyan annyi mint most.
2021. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!