Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rejtett számról hívnak oltásra...

Rejtett számról hívnak oltásra, gondoltatok erre?

Figyelt kérdés

Szóval a telefonomban alapból tiltva vannak a rejtett számok, ki sem csörög ha olyanról hívnak, csak a híváslistába kerül bele. Ugye a telemarketingesek miatt.


Szóval rátelefonáltam már a házidokimra, hogy mikor kerülök sorra. Erre mondja, hogy pár napja próbáltak már elérni, de nem tudtak.


Kérdezem mikor. És a telefonomat visszanézve ott figyelt 4 db rejtett számos hívás. Kiderült, hogy a szolgáltató matatott valamit náluk, és azóta nem jelzi ki a számukat a telefon, ha hívnak valakit és erről nem is tudtak. Szóval a következő körben kerülök majd sorra.


Azért írtam ezt, hogy aki jelentkezett oltásra, az vegye fel most egy darabig a rejtett számos hívásokat is!



2021. ápr. 15. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kösz az infót!
2021. ápr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Né sem veszem fel, még a számomra ismeretlen számot sem. Még szerencse, a párom felvette és ezért tudtam megkapni az oltást.
2021. ápr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor engem oltották is azért cseszegette az asszisztens Józsi bácsit, hogy ötször is kimyomta a hívást!

Jó, hogy kiírtad, respect!

2021. ápr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem hivogatnak hanem SMS-eznek csak itt meg ekkor lehet átvenni a vakcinát
2021. ápr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Aki rejtettett nem vesz fel, az meg is erdemli
2021. ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm az információt, de nem engedek abból, hogy tisztességes szándékú embernek semmi oka nem lehet arra, hogy azonosításra alkalmatlan paraméterekkel hívjon bárkit is! Jogomban áll megvédeni magam a kivédhető szemét áradattól - és én ebből nem engedek! Így járok én is, ill. az is, aki ezzel próbálkozik!
2021. ápr. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hatos: az általam leírt esetben nem is tudtak erről. Pár hete cserélte a szolgáltató az eszközöket, ADSL helyett optikai net lett bevezetve, és az ONT-n keresztül működik a vezetékes telefon is - azóta nem írja ki a számot. Ezt most jelezték a Telekom felé.
2021. ápr. 16. 08:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyám szintén így járt, de szerencsére a háziorvos kitartóan hívogatta. Szintén rejtett szám, és szintén nagyot nézett a doki mikor muter mondta nekik. És kiderült, hogy valszeg ezért nem érnek el sok beteget, akiket akarnak oltásra hívni és szintén telekomos rendszeren vannak. Köszi, hogy kiírtad, ez most fontos infó tényleg.
2021. ápr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!