Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek,,kötelező" lesz...

Anonimusvarilius kérdése:

Szerintetek,,kötelező" lesz beadatni a korona vírus vakcinát, ha mondjuk moziba akar menni az ember vagy pl külföldre nyaralni stb.?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyon elkezdtem gondolkozni, hogy beadassam-e magamnak a vakcinát. 19 éves vagyok és szeretném végre élni az életemet, nyaralgatni, mozizni stb. Elvileg tudom, hogy nem lehet kötelező, de nagyon olyan hírek vannak hogy sajnos aki nem oltatja be magát azt diszkriminiálják.Én nem szívesen adatnám be max, ha így kapnám vissza az életemet. Azon is gondolkoztam, ha esetleg most áprilisba jelentkezek talán van esélyem nyárra beadatni magamnak és legalább akkor tudnám élvezni a nyarat. Szerintetek tényleg kell majd vakcina igazolvány, ha nyaralni akarsz menni vagy moziba? Előre is köszi az értelmes válaszokat 🙂



2021. ápr. 15. 21:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Elözö- a PCR tesztet utazas celjabol sajat magadnak kell majd fizetni. Azonkivül az nem kivitelezhetö, mivel az teszt eredmenyt egy-ket nap mulva tudod csak meg, ez alatt a ket nap alatt, idöközben tehat felszeheted a virust. Azonkivül karantenhez is fogjak kötni az utazast. A mozikba, koncertekre meg csak oltas igazolassal engednek be.
2021. ápr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nem lesz karanten pcr teszttel mert tonkre megy a turizmus.

Nezd pl gorogorszag mar 15iken nyit. Ha be vagy oltva mehetsz, ha nem vagy akkor kell pcr es kesz.

Sok helyre eleg lesz az antigen is.

Emoltasaal is lehetsz covidos.

En szemely szerint meg varnek az oltassal a sok mutacio meg megvalaszolatlan kerdes miatt.

Abban teljesen egyetertek, hogy az idoseket be kell oltani!

2021. ápr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
22: Miért kell az időseket feltétlenül beoltani? Egyet értek, de az utolsó mondatoddal nem. Remélem, nem azok közé tartozol, akik minél hamarabb meg akarnak szabadulni az idősektől, mert csak úgy, amíg van nyugdíja és tud adni, addig persze jó, majd akkor érzik meg sokan a hiányát, mikor kiesnek a körből. Egyszer mindenki megöregszik, na, persze, már, ha lesz még világ, de kétlem, Ez már a végét rúgja, de nem is baj,.
2021. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

22es vagyok. Azert irtam, hogy oket be kell oltani, hogy vedettek legyenek es nekik per pillanat csakis pfizert szabadna, ami a legjobb. Semmi masert nem irtam.

"Be kell' helyett lehet azt kellett volna irnom, hogy oket osztonozni kell, hogy beoltassak magukat sajat erdekukben.

Egy egeszseges fiatalt azert nem kellene osztonozni, mert ha egeszseges, akkor valoszinuleg tuleli. Mig ez egy idosebbnel mar rizikosabb.

A tokeletes az lenne, ha elerhetove valna a vakcina mindenki szamara, aki keri, mindenfele vakcinautlevel meg hulyeseg nelkul.

Igy aki tudja magarol, hogy beteg, vagy fel az beoltatja magat sajat dontese szerint.

Mindenki egy kulon szemelyiseg kulonbozo elettel, nem lehet egyforman beoltani mindenkit. Pl ha en olyan helyen dolgozom, ahol sok emberrel vagyok kapcsolatban, akkor elgondolkodom rajta, h ok, beoltatom magam. De tegyuk fel egy otthonulo, egyedul dolgozo ha nem jar sehova miert koteles beoltatni magat?

2021. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem lesz kötelezö sehol sem,de oltasi igazolvany nelkül nem utazhatsz, mert nem enged be majd egyik orszag sem. Meg szinhazba, koncertre sem mehetsz anelkül.
2021. ápr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!