Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Covidrettegők, Fideszesek...

Covidrettegők, Fideszesek magyarazzatok már meg nekem az védettségi igazolvány értelmét (!)?

Figyelt kérdés
Szóval az oltott ugyanúgy elkaphatja a vírust és fertőzhet, akkor az aki saját felelősségére úgy dönt hogy nem oltat az miért lesz megkülönböztetve? A védett védett nem? Rá nem leszek veszélyes, ha ott lesz mellettem egy oltatlan, ő meg ugyanúgy vállalta a kockázatot, nem akart oltani. 😠

2021. márc. 26. 08:34
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
84%
Erre én is kíváncsi vagyok:)
2021. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
81%
Szia!Mit foglalkozol ezzel a butasággal?Tegyék oda azt a vackot ahova gondolom😋😋Mire kiderül mire jó addigra már lehet lejátszódik az egész.
2021. márc. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
2-es azért foglalkoztat mert a nyáron nem akarok bent ücsörögni egyrészt, másrészt a sok birka befogja magát oltani az igazolványért, feladják majd az elveiket és akik maradunk páran, olyanok leszünk mint a páriák.
2021. márc. 26. 08:45
 4/41 A kérdező kommentje:
A másik az és ez lényegesebb, hogy még munkát se fogok kapni, ha igy halad, de lehet hogy boltba se mehetek majd be, azt olvastam Izraelben ugy van, ugye külföldre se mehetek, gyakorlatilag másodrendű polgár leszek.
2021. márc. 26. 08:49
 5/41 anonim ***** válasza:
71%
Nem biztos az még.Én akkor se fogok szaladni mint az őrült és aztán fél évente ismételtetni mert így próbálnak manipulálni.Amúgy kertes házban élek,medence is van szóval bkaphatják😋😋Babát is szeretnénk szóval nem fogok várni 3 hónapot az oltás miatt mert már nem 20 éves vagyok és amúgyis honnan lehet tudni hogyan hat a termékenységre?Na ezért nem vállalom be és ha lenne babám sem szeretném mert ez legyengíti az immunt 2 hétre mert elvileg annyi idő alatt alakul a védettség és ha közben benyeled a vírust akkor így jártál és qvára legyengülsz mert az immun az oltásra reagál és nem arra amire kéne plusz 2-szer ez van mert 2 ad állítólag 90-95%-os védettséget.
2021. márc. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
72%
Izraelben nem mehetsz boltba?
2021. márc. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
92%
Ja még annyi hogy mire a fiatalabb korosztály sorra kerül arra lehet várni....
2021. márc. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
88%
Olyat nem hiszem hogy csinálnak hogy boltba se mehet be aki nincs beoltva azzal a szutyokkal.Kicsit túlzás lenne miközben az oltott is ugyanúgy fertőzhet ám 😊😊
2021. márc. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
68%
Úgyis meghamisítják majd.Pont arra gondoltam,hogy lehet a chip is azért lesz majd ha lesz,hogy ne lehessen hamisítani,nem?
2021. márc. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom és nem is nagyon izgat mert olyat nem lehet hogy boltba se mehet be...Ez nonszensz....Olyan munkáltató csak lesz aki nem kéri ezt a butaságot pffff
2021. márc. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!