Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell 35%-os átoltottság...

Miért kell 35%-os átoltottság olyan gyenge enyhítéshez, mint a teraszok megnyitása úgy, hogy kijárási tilalom és a kötelező értelmetlen utcán maszkviselés marad, míg több európai ország kevesebb átoltottal is nyit már?

Figyelt kérdés
Nevetségesen lassú a nyitás és irreális elvárás, hogy 6 millió beoltott legyen egy 10 milliós országban, gusztustalan zsarolás. 4 milliónál ki kellene mindent nyitni.
2021. ápr. 15. 21:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%

#7

Azért gondolkozz már egy cseppet! Ez már túlzás lenne, jó ember! Olyan következményei lennének egy ilyennek, hogy rotyog.


Amúgy meg szerintem beoltanak 4 millió embert, és onnantól kezdve elengedik ezt a dolgot. Azért a Viktor ideológiai spanjai eddig is szartak a vírusra, OV csak az EU miatt szigorított anno novemberben.

2021. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
70%

#11

Erre vágysz?

2021. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%

Én komolyan nem értem azokat, akik a 60% átoltottság miatt pampognak.

4,2 millió regisztráltból nem lehet összehozni annyit. Ha megvan a regisztráltak oltása, akkor nyissunk, és menjen mindenki a dolgára.

Én azok kedvéért tuti nem tartanám fenn tovább a korlátozásokat, akik nem akarják beoltatni magukat.

2021. ápr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
22%

Értelmes korlátozások kellenének, és nem veszélyes nyitások, meg zárások.

Igen, van olyan zárás, ami szerintem már inkább kontra produktív!

Nagyon helyes, hogy végre négyzetméter alapú a korlátozás. Ez legyen az iskolákban is... Jah, hogy ott ez nem megoldható, akkor azok, maradjanak zárva, eddig is "működött" ez a "online oktatás". (Home office működik, de a Home School nem????)

Érdemi támogatások kellenének, és akkor talán nem sürgetnék annyira a nyitást.

És jöhet bárki nekem azzal, hogy az nagyon nem tenne jót a gazdaságnak...

Most komolyan?- a gazdaság tőlem csődbe is mehet, még akkor is ha csak 1 ember életet tudunk ezzel megmenteni. Nincs az az ár, amit meg nem adnék a szeretteimért, ismerőseim életéért.

Nem a vírus a veszélyes, hanem a megfelelő ápolás hiánya a veszélyes. Ha rendben lenne az eü. akkor nem kéne ennyire lezárni, de mivel szarban van, így muszáj csökkentenünk, lassítanunk a járvány terjedését. És igen, lezárással nem lehet az életveszélyt megállítani, csak a vakcinával.

És végre örülnék annak, ha a szakember szakemberként beszélne, és nem úgy mint egy elvtárs.

Nagyon elegem van, hogy a hivatalos oldalon is, ahol szakvéleményt szeretnék látni, és jól összeszedett információkat, ehelyett egy rakás propaganda fogad!! Felháborít!

A sárga földig le hordott 24.hu vagy a Telex.hu is összetudott állítani egy kis normális objektív tényekből álló videót a vakcinákról. Ehelyett a tisztifőorvos, nyunyókázik itt nekem, meg tojás hipozás, meg hogy fertőződjek meg.... Nah, köszönöm, NER- asszonyság.

Telex:

https://www.youtube.com/watch?v=2eMWJWvuhqs

24.hu:

https://www.youtube.com/watch?v=K7E8KLqn4ow


De ha tudtok ilyen fajta videóval szolgálni nekem a KÖZ médiából, KESMA hálózatból, akkor szívesen fogadom és nézem meg.


És az a baj, hogy félnek itthon a hatalomtól a szakemberek, ezért volt az, hogy valamely párt azt mondta, hogy biztonság kedvéért az EMA engedélyezett vakcinával oltsunk. Mert akkor alaposabban megismerhetjük a vakcinákat. Kinek ajánlják, kinek nem... stb. Szóval ne mondja már senki, hogy oltás ellenes az az ellenzék. Ez hazugság!

Még addig is elment egy ellenzéki, hogy soron kívül kapja meg. És az, hogy meghalt egy DK-ás, mert nem fogadta el az oltást- Ez nem halálkampány?

És utoljára csak annyit kérdezek meg, hogy mikor fognak egy propaganda kisfilmet csinálni Kórház egy napjából?- hogy végre lássuk, hogy milyen is valójában a helyzet, vagy csak be vannak oda zárva a nem dolgozó tanult emberek és táncolgatnak?

https://www.youtube.com/watch?v=xrHHemVL9QY


ui: Köszönöm a sok piros szavazatot!

(Amúgy most egy kicsit jól esett ezt kiírnom magamból! Senkit nem áll szándékomban megsérteni(!), nekem is elegem van már ebből a helyzetből.

2021. ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

#11 Életszerű.


-Hallod, én lemészároltam egy családot, te miért vagy börtönben?

-Az utcán voltam este fél 11-kor.


Idióta. Téged és a többi rettegőt kellene börtönbe zárni.

2021. ápr. 15. 22:10
 16/25 anonim ***** válasza:
34%

#8, pont az a baj, hogy a terasznyitáshoz úgy néz ki nem lesz elvárás az oltási igazolvány.


Ugyanaz lesz, mint októberig volt: maszk addig kötelező, amíg nem rendelsz, utána csak a pincéreknek.

2021. ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

#16

Hagyd, troll!


#17

"pont az a baj, hogy a terasznyitáshoz úgy néz ki nem lesz elvárás az oltási igazolvány."


Hát ez minősíthetetlen. Az EB-n majd kelleni fog, úgyhogy örülhetsz, pöröghetsz!

2021. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
A probléma ott kezdődik, hogy a 3,5 millió oltott közül is úgy 2 millió még nem védett... Ezen gondolkozz el.
2021. ápr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
56%
Azért mert a birka magyarral bármit meglehet tenni
2021. ápr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
50%
Tiszta diktatura mar ez az egesz. Sok egessegtelen gyenge ember miatt szivjunk mi is. Veszitsuk el az allasunk, hordjuk a bzi maszkot meg ne csinalhassunk semmit. Legalabb oltananak gyorsabban azzal a mereggel aztan haladjunk. 1 eve 2 hetezik ez a tolvaj szarhazi dobrogi.
2021. ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!