Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor mivel magyarázza...

Orbán Viktor mivel magyarázza majd meg a Fidesz 2022-es vereségét?

Figyelt kérdés
Nehéz lesz a panelprolikra kenni, mert eddig azok is rájuk szavaztak.
2021. ápr. 16. 12:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Miért, 2022- ben veszíteni fog a Fidesz? Várjuk ki a végét!!
2021. ápr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Elővetted a jósgömböt és megjósoltad hogy a Fidesz veszíteni fog? :D
2021. ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Ők jósolták meg. Abból, amit csinálnak egyértelmű, hogy ők is a bukásra készülnek.

Inkább hagyják, hogy az ellenzék vigye el a balhét a válsággal.

2021. ápr. 16. 13:00
 4/21 anonim ***** válasza:
39%
A Fidesz győzni fog.
2021. ápr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%

Most komolyan a Budapesti kicsit átlag alatt élő panellakók a Fidesz bázisa szerinted? Azért nyert Karácsony, meg volt 8 évet leszámítva liberális/szociáldemokrata(???) polgármestere Budapestnek, mert ők alapvetően Fideszesek?


A legegyszerűbb a válságra kenni de közben meg ha megnézed azért elég kevés párt tud 12 éven át hatalomba maradni, szóval azért benne lett volna az elfáradás lehet válság nélkül is.


Ellenben az ellenzéki mivel fogja magyarázni a kudarcát ha még egy egészségügyi/gazdasági válság között se fogja tudni megverni a Fideszt?

2021. ápr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Hát tudod az ellenzék összefogás még mindig elég képlékeny, lsd nem tudja senki, mármint szavazói szinten, hogy akkor egyáltalán hogyan fog alakulni az előválasztás. Az megint csak politikai viharokat fog okozni, akárhogy lesz.

Vagy Gyurcsánynak nem fog tetszeni, vagy Jakabéknak. Aztán még az egyéni jelöltek kérdése is ott van...

Szóval ez a mindenki a Fidesz ellen egyáltalán nem biztos, hogy olyan hatékony módszer. Ráadásul ott van Gyurcsány, aki mindenre képes, még józanul is. Szerintem vele ott még komoly bajok lesznek!

A Fidesz viszont irdatlan egységes, erős jelöltek, jól mozgósítható, STABIL szavazóbázissal.

Nagyon nehéz lesz a Fideszt megverni, sőt, annál is nehezebb.

2021. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%

szombathelyi vagyok, azok után hogy czeglédy diákokat meglopó tolvajt jelöli az moslék biztos nem szavazok a baloldalra

pedig 2002 óta mindig a baloldalra szavaztam, de ez már nekem is sok

2021. ápr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%
Orbán Viktor győzni fog!
2021. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem igaz, amit a 6-os írt.

Gondold át, ahol 5-6 amúgy sokszor TELJESEN eltérő ideológiát képviselő pártnak kell igen komoly kérdésekben dűlőre jutni, ott nagyva hibalehetőség is.

Szerintem is Gyurcsány a legfőbb probléma. Ő mindig is az ellenzék vezére akart lenni. Tulajdonképpen lett is. De ő egy ravasz róka, vele elbánni szinte lehetetlen, vele együttműködni legalább annyira nehéz.

2021. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%
Az ellenzék első dolga lenne belépni az eu ügyészségbe. Az meg ha nem is azonnal, de letöltendőt jelenthetne a fidesz nagy részének. Szerinted hagyni fogják, hogy ezzel a fejük felett nyerjen az ellenzék? Főleg, hogy a fideszé minden ami a szavazatszámláláshoz kell. A maximum, hogy a 2/3ról lemondanak, de 50-1-2%ra kihozzák a győzelmüket akár 1 millió rájuk szavazóból is. A következő 4 évükben meg 100%, hogy eu kilépés indítanak, hogy végképp ne lehessen leváltani őket. Szóval naiv tévképzet a demokratikus választás ábrándja egy antidemokratikus országban.
2021. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!