Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hiszek egy Istenben, hiszek...

Hiszek egy Istenben, hiszek egy Hazaban, hiszek egy isteni orok igazsagban, hiszek Magyarorszag feltamadasaban. Amen. Mit gondolsz, amikor ezt hallod?

Figyelt kérdés
En egy delvideki magyar vagyok,aki szereti a hazajat,es nem szegyenli,hogy magyar,es nagyon nagyon boldog lennek,ha Nagy-Magyarorszagon,minden magyar boldogan elhetne eggyutt.Kivancsi vagyok arra,hogy egy Magyarorszagon elo magyar mit erez a hazaja irant,hogy mennyire erzi magat magyarnak...
2010. aug. 21. 18:55
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:

"zsidótörvények"


jaja a bal liberálisok baráti köre megint jön a jó öreg antiszemitizmussal...


én egy a 4 es papírra ráírnám hogy antiszemita és betömném vele a száját


ti hogy látjátok?:P

2010. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
15%

"én egy a 4 es papírra ráírnám hogy antiszemita és betömném vele a száját


ti hogy látjátok?:P"


Én úgy, hogy egyszerű vagy, mint a faék. És valószínűleg még messze vagy az érettségitől...

2010. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:

"Én úgy, hogy egyszerű vagy, mint a faék. És valószínűleg még messze vagy az érettségitől..."


szóval látom egyetértesz vele :DDD

meg is érdemelnéd ha valaki betömné vele a szádat ;)

2010. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:

"Ennyit tudsz, kisóvodás.


Kérdező: remélem örülsz, hogy ilyen színvonalas figurák képviselik a "nemzeti" oldalt kis hazánkban :D"



oo igen?:) antiszemitázzál még... kösz :) jól áll


hát igen ennyire tellett :S

még jó hogy itt vannak a bal liberális antiszemitázók na majd ők megmutatják :DDD


igaz hogy mindenki normálisan válaszolt volt míg ide nem pofátlankodtál ;) ja bocs


tényleg szoliakitásból nem akarod kirakni a sárga csillagot esetleg?:PPPP

2010. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
11%

"szoliakitásból"


???


megártott a kannásbor, vagy esetleg most tanulsz írni?

2010. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:

"Kérdező: remélem örülsz, hogy ilyen színvonalas figurák képviselik a "nemzeti" oldalt kis hazánkban :D"

Ne beszélj többes számban!

2010. aug. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:

"megártott a kannásbor, vagy esetleg most tanulsz írni?"


uuuu basszus elírtam :'(


még az szerencse hogy te töriből jó vagy... hát nem lehet mindenki olyan über ember mint te :////

bár szerintem te úgy is olyan jó vagy nem is kell magyaráznom a kannás bor külön van :)


ááá de te ezt olyan jól tudod mint a Horty korszakot :DDD


kár hogy 0% ban adsz csak hasznos választ :S

na nem baj majd jönnek a rokonok ugye?:DD

mert nagy a csalááááád ... :PPP

2010. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:
Ne veszekedjtek,inkabb fogjatok ossze,mert ha nem fogunk ossze,akkor elveszunk mindorokre,orokre!Talpra magyar!!!En lany vagyok,aki buszke a hazajara,a lanyok tobsege itt Delvideken inkabb olyan divatmajom,es azt sem tudjak,hogy ez valaha Nagy Magyarorszag volt. Szamomra nem huzott hatart Trianon,a terkepen meghuzhattak a hatarokat,de az en szivemben a jo eg vilagon senki sem fogja meghuzni a hatarokat.Az az almom,hogy egyszer ujra minden elcsatolt teruleten elo magyar boldogan elhetne eggyutt Nagy Magyarorszagban.Szerezzuk vissza e szep hazat,mert a mi hazank a legszebb,leggyonyorubb e vilagon!Eggutt elerhetunk barmit,de egyedul nem megyunk semmire sem....
2010. aug. 21. 20:01
 19/51 anonim ***** válasza:

hát legalább benned van egy csöppnyi magyarság... még így is... :)


51 nek is csak egy picit kéne magába szállnia na mind1... csak akkor vesszük észre hogy valami mennyire fontos ha már nincs :(

2010. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 Prímás Lancelot ***** válasza:
vehetnél egy billentyűzetet amin vannak ékezetek..
2010. aug. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!