Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hiszek egy Istenben, hiszek...

Hiszek egy Istenben, hiszek egy Hazaban, hiszek egy isteni orok igazsagban, hiszek Magyarorszag feltamadasaban. Amen. Mit gondolsz, amikor ezt hallod?

Figyelt kérdés
En egy delvideki magyar vagyok,aki szereti a hazajat,es nem szegyenli,hogy magyar,es nagyon nagyon boldog lennek,ha Nagy-Magyarorszagon,minden magyar boldogan elhetne eggyutt.Kivancsi vagyok arra,hogy egy Magyarorszagon elo magyar mit erez a hazaja irant,hogy mennyire erzi magat magyarnak...
2010. aug. 21. 18:55
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
Mar igy is szegeny magyar hazankbol csonka hazat csinaltak,kifosztottak bennunket a lopo nepek,de legalabb a nyelvet ne csonkitsuk meg!
2010. aug. 21. 20:25
 32/51 A kérdező kommentje:
Varom a tovabbi valaszokat.
2010. aug. 21. 20:25
 33/51 Prímás Lancelot ***** válasza:

értem. jó lesz!


azért engedd meg nekem, hogy rövidítsek, hiszen te is "érted miről beszélek" neked "ez a legnagyobb problémád?"


inkább gondolkodjunk azon hogyan lesz újra nagy mo.


tervek hölgyek urak?

2010. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 Prímás Lancelot ***** válasza:
de 'isz te szó szerint csonkítod a nyelvet, lemetszed az é-ről, á-ról, ó-ról, ű-ről,í-ről, ő-ről (...stb. sztem érted..) azt az édes drága ékezetet.
2010. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:
A Jobbiknak kellett volna gyoznie,de hat,az emberek tobbsege hitt a fidesznek....a Jobbik az egyetlen esejunk....de en ha tehetnem forradalmat csinalnak erte,es,akkor kiderulne,hogy ki milyen magyar!Rajtunk all,harcolunk,vagy eltununk!Minden magyar ember sziveben hiszem,hogy ott van a hazaszeretete!
2010. aug. 21. 20:32
 36/51 A kérdező kommentje:
figyu!en nem akarok most egy ekezetes hulyeseg miatt osszeveszni egy bajtarssal!Inkabb fogjunk ossze!
2010. aug. 21. 20:35
 37/51 anonim ***** válasza:
0%

"A Jobbiknak kellett volna gyoznie,de hat,az emberek tobbsege hitt a fidesznek....a Jobbik az egyetlen esejunk....de en ha tehetnem forradalmat csinalnak erte,es,akkor kiderulne,hogy ki milyen magyar!"


Naiv vagy kérdező. De majd egyszer kinövöd, ha megnősz...

2010. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 Prímás Lancelot ***** válasza:

Kedves 20:42,

Te vagy a naív és buta!

A Jobbik az egyetlen "esejunk".

Úgy "csinálnák" most egy palacsintát.. piros-fehér-zöld töltelékkel.


Szebb Jövőt!

2010. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Neked nem tűnt fel, hogy Nagy-Magyarország mai területén egy halom nem magyar ember van? Őket is mind hozzánk akarod csatolni?

Persze, elméletileg meg lehetne csinálni, de kb. egy olyan polgárháborús konfliktus lenne belőle mint anno Jugoszláviában, és jó esetben a háború végén több millió halott után megmaradnának a magyar lakta területek.

Sokkal normálisabb és reálisabb az ETNIKAI REVÍZIÓ vágya!

Azt még én is támogatnám!

2010. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled!Ne hagyhatjuk hogy ezeréves földünkön gyalázzanak minket!Sok ember áldozta már életét ezért a földért.Nem hagyhatjuk!NEM NEM SOHA!
2010. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!