Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nyíltan fideszes Vadhajtások...

A nyíltan fideszes Vadhajtások megint bolondot csinált magából? "Megígértük: Lebuktatjuk Hadházyt!" Nem sikerült nekik.

Figyelt kérdés

A Vadhajtások megvádolta Hadházyt, hogy nem írt szakdolgozatot ami a diplomához elengedhetetlen.

A cikk: [link]


Hadházy Ákos hamar helyretette Bedééket.

" A mai aktuális "leleplezése" még az autós kalandnál is nagyobb hülyeségre utal. A tényekről csak annyit: valóban nem volt "klasszikus" szakdolgozatom, mivel a TDK (Tudományos Diákkör) dolgozat helyettesítette azt az egyetem szabályai szerint. A TDK dolgozat mögött sokszor jóval több munka áll, mint egy szakdolgozat mögött.

A dolgozatot amúgy Bedéék meg is találták a publikációim között az egyetem könyvtárának katalógusában. A SOTE Biológia intézetében írtam, Falus András professzor vezetése alatt, az ÁOTE részéről pedig Sótonyi professzor, jelenlegi rektor volt a témavezetőm. Kb két évig jártam át a SOTE intézetébe, mivel az állatorvosi egyetemen a molekuláris sejtbiológia nem tartozott a vezető tudományok közé. A dolgozat címe: A glükokortikoid receptor gén expressziójának változása patkány regenerálódó májának sejtjeiben. Ha Bede úr felhív, szívesen elmagyarázom, melyik szó mit jelent. A cikk szerint ezt a dolgozatot meg is találták az egyetem könyvtárában, ha Bede pincér urat érdekli, szívesen segítek az értelmezésében."


2021. ápr. 16. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

"A dolgozat címe: A glükokortikoid receptor gén expressziójának változása patkány regenerálódó májának sejtjeiben„


Dr.Hadházy Ákos Ányos lódoktor úr ezek szerint nem csak ló hanem patkány doktor is.


Ez az ember egy hős,a patkányok megmentője,ezért hatalmas tiszteletet kérek neki.

2021. ápr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

"Dr.Hadházy Ákos Ányos lódoktor úr ezek szerint nem csak ló hanem PATKÁNY doktor is.„


Akkor már érthető hogy miért alkalmazza őt az ellenzéki összefogás.😄😆😉

2021. ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
2: kell egy ember oda, aki ért a fideszesekhez
2021. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Inkább fletó személyi orvosa lehet.
2021. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
dr. Hadházy Mihály már jóval a fidesz előtt a fideszeseket tanulmányozta 😄
2021. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Molyember ***** válasza:
72%

Na, az első válaszolón tisztán látszik, hogy miért működik a fideszes propaganda. Azt hiszi, hogy mivel patkányokon végzett vizsgálatokat, ezért Hadházy a patkányokat gyógyítja. Ennyire jutott önerejéből. Innen tényleg nincs messze, hogy valaki az ágy alá bújjon, ha meglátja az M1-en a migráncsokat, vagy hogy a vasárnapi ebéd után Brüsszel megállításáról fantáziáljon. Tényleg, első, próbálj meg válaszolni internet nélkül: micsoda Brüsszel?

1: ország,

2: város,

3: búvóhely meleg, drogos fideszeseknek.


Kérdező, a helyzet kicsit rosszabb. Bede a Fidesz kutyája, pontosan tisztában van vele, hogy mekkora hülyét csinál magából újra és újra, de egyrészt van az a pénz, másrészt a célcsoport sajátosságai miatt remekül működik. Olvasd el újra az első választ. Szegény csak a patkány szót értette, és ebből próbált viccet csinálni. Teljesen elégedett magával, szerinte élesen és frappánsan tudott visszavágni arra a feltételezésre, hogy Bede esetleg nem valami okos. A hozzá hasonlók miatt tartják Bedét.

2021. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

"Tényleg, első, próbálj meg válaszolni internet nélkül: micsoda Brüsszel?


1: ország,


2: város,


3: búvóhely meleg, drogos fideszeseknek„



Homofób drogellenes balosok,ti nem érzitek az iróniát?

2021. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Molyember ***** válasza:

Nem a balosok miatt kellett bújkálnia.

(Erről a logikáról beszéltem az előbb. Nem értik a világot, sok türelem kell hozzájuk.)

2021. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bede, baszki... 8 általános meg van neki?😄😄
2021. ápr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!