Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2022-ben megbukik Orbán...

2022-ben megbukik Orbán Viktor diktatúrája?

Figyelt kérdés

Most hogy ilyen rosszul kezeli a járványt, és hogy mindenfelé külpolitikai konfliktusokat generál nacionalista okoból meg fog bukni?

Esetleg a Biden kormányzat nyomást gyakorol rá, hogy tartsa be a demokratikus jogokat?



2021. ápr. 17. 02:53
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
83%

#16

Én szabolcsi vagyok, ráadásul cigány, te retard.

Mondd már meg nekem, melyik az a falu, ahol még tévéje sincs az embereknek? Én egy cigánytelepen lakok, de már nagyanyámnak a 70-es évek végén tv-je volt itt, Szabolcsban. Akkor miről beszélsz??

Itt a cigány gyerekek online tanulnak, Facebookoznak, stb. Honnan lenne nekik, ha a szüleik nem dolgoznának és nem fizetnék? Még a legszegényebbeknél is van internet, nemhogy tv. Melyik világban élsz te?

2021. ápr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
84%

16.


Az ellenzék szerint a Fidesz szavazók tanulatlan vidéki parasztok vagy nyugdíjasok. Ezek után ne várja senki hogy a vidékiek nagyrésze majd az ellenzékre szavaz. Megy az a bszurd rémhírkeltés hogy a faluban nincs internet és csak az M1 fogható. Mindez azért mert nem a telexet olvassák.

2021. ápr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
78%

A média 2/3-a nem kormánypárti.


Mutass már egy politikust aki nem lop pénzt saját és barátai támogatására:D


Sérti a jogállamot? Mert az aztán nagyon demokratikus hogy Brüsszelben lovas rendőrök verik a tűntetőket. De nálunk már egy bírság miatt diktatúra van.

A migránsokat meg igenis jó döntés nem be engedni. Nézd már meg mi van a többi országban! Most szívnak miattuk.

(Tanár lefejezés, engedetlenek, terror támadások, rendbontanak)

Már ők is bánják hogy be engedték őket.


Az meg már az ellenzék hibája ha nem tud ígérgetéssel több tagot szerezni a parlamentbe

2021. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
#20-nak akartam válaszolni
2021. ápr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
21%
MEG!
2021. ápr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
32%

1. a fidesz felügyeli a választási rendszert és a szavazatszámlálást.

meg eleve egy diktatúrát nem választásokon szoktak megdönteni, így az ellenzék választásokon való győzelme jelenleg naiv ábránd.

a fidesz 1 milla szavazóból is ki fogja hozni az 55-56%ot.

2. biden/amerika pedig letolja mi van itt.

a csehekre cserélte mo pozícioját mióta orbán pöffeszkedik itt.

2021. ápr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
24%
Minden normális ember reméli.
2021. ápr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
27%

Mindegy, hol hány ezer adót lehet fogni, ha a lusta néző nem kapcsol át, és közben panaszkodik, hogy szar a műsor.

Nem tudom, mi várható a választásokon, sokaknak van tele a hócipője, nem mindenki bízik az összefogásban, de a választási törvény nagyon más lehetőséget nem hagy az ellenzéknek, sok a krumpliszavazó is sajnos.

2021. ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
72%

"1. a fidesz felügyeli a választási rendszert és a szavazatszámlálást."


Kár, hogy fogalmad sincs, a választási rendszerről.

2021. ápr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
59%

#28!


Te meg lusta voltál a 444-ről és a telexről elkapcsolni.

És lusta voltál gondolkozni.

Komlyan elhiszed, hogy vidéken mindenki csak hírcsatornát néz? Nem néznek egy filmet sem, nem néznek sportot... Kicsit sem életszerűtlen.

Ennyire ne nézd már le a vidékiket, mert éppen az jön le belőle, hogy te, ti vagyok a mélyostobák.

2021. ápr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!