Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2022-ben megbukik Orbán...

2022-ben megbukik Orbán Viktor diktatúrája?

Figyelt kérdés

Most hogy ilyen rosszul kezeli a járványt, és hogy mindenfelé külpolitikai konfliktusokat generál nacionalista okoból meg fog bukni?

Esetleg a Biden kormányzat nyomást gyakorol rá, hogy tartsa be a demokratikus jogokat?



2021. ápr. 17. 02:53
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
64%
Mi csak újévkor kapcsolunk az M1-re, ott szoktuk meghallgatni a Himnuszt. Amúgy sose nézzük a köztévét. És amúgy pont ezért a lenéző és lekezelő stílusért nem fogunk az ellenzékre szavazni, amit irántunk, vidékiek iránt tanusítanak.
2021. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
5%
Nem írtam, hogy vidéki, azt írtam, hogy lusta. A kettő nem ugyanaz, ha magadra vetted, a te bajod.
2021. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
68%

Haver, azt se tudom, mit kommenteltél, nem a te hozzászólásodra reagáltam.

Meg amúgy is, szerinted az a baj, hogy bárki is lusta megnyomni egy gombot a távirányítón? Halálkomolyan mondod?

2021. ápr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
10%
Ha valaki lusta megnézni egy felhasználónevet, és úgy hivatkozik egy hozzászólás számára, az más butaságra is képes. 😄
2021. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
61%

#34

Akkor másodszorra is nekifutok, hátha :D

NEM a Te hozzászólásodra reagáltam a #31 kommentemben. Utólag elolvastam, és tettem is fel neked egy kérdést. Örülnék, ha válaszolnál.

2021. ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
38%
Nem a 31-es válaszra írtam, a 30-as reagált a hozzászólásomra, de én nem szeretek számozni, mert bármikor kitörölhetnek egy választ.
2021. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
67%
Mondjak nektek valamit? Az első kerületben lakom és nincsen tévém.
2021. ápr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
33%

"Meg amúgy is, szerinted az a baj, hogy bárki is lusta megnyomni egy gombot a távirányítón? Halálkomolyan mondod?"


Sajnos ismeretségi körömben is megfigyelhető összefüggés, kik milyen médiaterméket/sajtót fogyasztanak, és hogyan döntenek, gondolkodnak. Függetlenül attól, hogy nekik vagy ismeröseiknek mennyire jók az aktuális intézkedések.

2021. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
70%

#38

Ez pontosan a baloldali szavazókra igaz. A jobboldaliak elolvassák az ellenzéki sajtót, de visszafelé ez nem igaz.

2021. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
35%

Én ismerek olyan fideszest, aki szerint ha valaki nem Orbán Viktorra szavaz, az Isten ellen szavaz. Szerinted tájékozódik az ellenzékről?

Vannak még hasonlók. Maradjunk abban, hogy minden oldalnak megvannak a szűk látókörű, könnyen megvásárolható szavazói, de azok is, akik tájékozódnak, és van önálló véleményük 1-1 intézkedésről.

2021. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!