Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Titeket tényleg...

Fideszesek! Titeket tényleg nem érdekel, hogy Orbán és Mészáros Lőrinc szétlopja az országot?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 19. 00:57
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
2%
Megengedtem nekik, szóval teljesen legális a dolog.
2021. ápr. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
37%

Mit irígykedsz, okosabb, mint Zuckerberg.

De ha kopta volna is, annyit ér amennyije van.



[link]

2021. ápr. 19. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
84%

#10


Egy kérdést tettem fel hogy hol volt 2010 előtt és neked a válaszod az, hogy de hát a baloldal is korrupt....

Szóval ezzel beismered, hogy Mészáros nem tisztességes úton gazdagodott meg.

Semmi utalást nem tettem, hogy én dicsérném a baloldalt, vagy az, hogy a gázszerelőnk hogyan gazdálkodik a pénzel és erről nekem mi a véleményem.

2021. ápr. 19. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
12%

13-as.

Te valami rózsaszin buborékba élsz. Szerinted létezik politika gazdasági összefonódás nélkül? Nem találkoztam még ilyen emberrel. Vagy tényleg ennyire naiv vagy, vagy szimpla álszent képmutató.

2021. ápr. 19. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
37%
Hogy a sok birka állandóan ezt hajtogatja, nekem se több se kevesebb attól hogy a Lőrincnek mennyi pénze van.
2021. ápr. 19. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
83%

#14


Nem, nem létezik.

2021. ápr. 19. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
23%

Az állami megrendeléseket így is úgy is megkapja valaki, csak gondolom az nem fáj majd annyira a picinyke zúzádnak ha nyugat-tőkések kapják, és azzal a lendülettel viszik is ki az országból.


Nem tőlünk veszik el hanem a nyugati tőkésektől, csak te úgy ugrálsz itt ahogy a nyugatiak fütyülnek.

2021. ápr. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
72%

#17 pont ahogy lőrinc és társai teszik, viszik ki azzala lendülettel az offshore számlákra. Ráadásul extra túlárazott közbesziken keresztül.

Orbán pedig úgy ugrál, ahogy a német autógyárak, a putyin, vagy a kínaiak mondják, úgy kifizetve nekik azt, amit ők akarnak építeni, és használni itt.


Kérdező: a fideszesek nem okos, elemző, tisztán látó emberek, hanem olyan családban nőttek fel, ahol mindig elfogadták amit mondanak nekik az elvtársak. Ha a németet kellett gyűlölni azt gyűlölték, ha a kulákot kellett akkor azt, ha a fusizót, akkor azt, ha a "lipsy"-t akkor azt. Egy valami maradt azonos: a "hanyatló nyugat" lesajnálása.

2021. ápr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
10%

#18 Mutassatok már végre példát és bizonyítékot az " extra túlárazott" közbeszerzésekre! Megy a mese habbal de konkrétumot senki nem tud mutatni.

Bármilyen beruházás történik ti nyomatjátok azonnal hogy fideszközeli a cég meg NER haver kapta és hogy túlárazott, közben azt sem tudjátok mi is készül el ott és mennyibe kerülnek azok a beruházások.

Ige ócska ez a " fideszesek nem okos, elemző, tisztán látó emberek, hanem olyan családban nőttek fel.." szöveg. Közben meg te vagy az aki soha egyszer sem néztél még utána a meséknek csak bevetted gondolkodás nélkül mert azt írta le a ballib média, akkor szerinted úgy is van. Aztán meg elmész szavazni a koordinálsz választásra és agyatlanul leszavazol bármelyik párt jelöltjére akit mondanak neked, csak mert bukjon meg a zorbán.

2021. ápr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
68%

#19 tessék "elvtárs": [link]


Ez IS kiemelkedően drágább lett, annyira, hogy többe került, mint franciaországban egy akkoriban épített ÚJ, 250 km/h-ra épített TGV vonal.


Persze nincs értelme ennek se, hiszen letagadod, megmagyarázod, ahogy őseid teszik 1945 óta, merthogy bármit benyaltok gondolkodás nélkül amit A PÁRT, és A VEZÉR mond.

Én mindig mindennek utánanázek, ez a személyiségtípusom alapja. Ezért is nem maradtam fideszes, nem váltam komcsivá, látva, rádöbbenve hogy ők viszont azok.

2021. ápr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!